Oferta pracy

Sekretarz Szkoły Policealnej

"Oświata-Lingwista" Nadbałtyckie Centrum Edukacji Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Część etatu
  • Specjalista

“Oświata – Lingwista” Nadbałtyckie Centrum Edukacji należy do znaczących placówek oświatowych, działa na obszarze kilku województw, swoimi działaniami edukacyjnymi obejmuje zarówno dzieci, młodzież, jak i dorosłych.

Opis stanowiska:

- wymiar czasu pracy: 1/2 etatu (praca od zaraz)

- prowadzenie dokumentacji administracyjnej szkoły

- obsługa mailowa i telefoniczna szkoły

- prowadzenie rekrutacji do szkoły

- zadania związane z promocją szkoły

Wymagania:

- komunikatywność, wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne

- zaradność, samodzielność, skrupulatność, dobra organizacja pracy

- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

- zaangażowanie w wykonywane obowiązki

- wykształcenie średnie lub wyższe

Oferujemy  elastyczny czas  oraz zadaniowy charakter pracy, do pogodzenia z  ewentualnym dotychczasowym zatrudnieniem  czy studiami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy