SEM Expert

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 09.07.2018
  • Ważna jeszcze 16 dni (do 08.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SEM Expert
    Warszawa

    XTB to przede wszystkim innowacyjność i ciągły rozwój. Tworzymy największą firmę FinTech w Polsce. XTB liczy prawie 500 pracowników działających na kilkunastu rynkach - są to przede wszystkim wysoce wykwalifikowani eksperci oraz ambitni specjaliści. Wyróżnia nas przełomowa technologia – jesteśmy zdobywcą nagrody ‘Najlepsza Platforma Inwestycyjna 2016’, a Dział IT jest największym w naszej organizacji.

    Opis stanowiska:

    • nadzór, prowadzenie i optymalizacja kampanii PPC w Google AdWords oraz FacebookAds na rynkach europejskich i w Ameryce Południowej
    • zarządzanie zespołem SEM i współpraca z zespołem analityków, designerami, contentowcem i innymi komórkami w dziale marketingu
    • optymalizacja i analiza kampanii i ruchu na stronach internetowym pod ustalone KPI
    • poszukiwanie pionierskich rozwiązań, testowanie nowych kanałów online marketingowych
    • uczestnictwo w planowaniu i zakupie mediów online, wpływ na tworzenie i egzekucje strategii marketingowej firmy w kanałach digital
    • samodzielnie prowadzenie kampanii online
    • współpraca z domem mediowym, sieciami afilaicyjnymi
    • doradztwo w zakresie optymalizacji stron pod kątem SEO
    • tworzenie rekomendacji rozwiązań pozwalających na optymalizację konwersji w serwisach
    • inicjowanie i przeprowadzanie testów efektywności, testów A/B

    Wymagania:

    • co najmniej 2 lata doświadczenia w prowadzeniu kampanii Adwords, FacebookAds,  znajomość narzędzi do zakupu programatycznego mediów będzie dodatkowym atutem
    • znajomość Google Analytics
    • umiejętność analitycznego myślenia
    • chęć uczenia się oraz podnoszenia swoich kwalifikacji
    • dobra znajomość j.angielskiego
    • umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy

    • Pracę w innowacyjnej organizacji z branży FinTech
    • Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę w międzynarodowym środowisku pracy
    • Pracę w zespole profesjonalistów i ludzi z pasją, chętnych do dzielenia się wiedzą
    • Umowę o pracę i atrakcyjny pakiet benefitów (opieka medyczna, pakiet sportowy)
    • Dogodną lokalizację: biuro w pobliżu stacji metra Rondo Daszyńskiego

    Benefity

    Administratorem danych jest X-Trade Brokers DM S.A.. Dane zbierane są dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 z późn. zm.) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i następuje na podstawie zgody umieszczonej poniżej. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez X-Trade Brokers DM S.A.. moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. W razie rezygnacji z dalszego udziału w procesie rekrutacji ma Pani/Pan prawo złożyć żądanie usunięcia Pani/Pana danych osobowych, które spowoduje niezwłoczne usunięcie ich przez X-Trade Brokers DM S.A..