Oferta pracy

SEM/PPC Specialist

Intredo

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie, prowadzenie i optymalizowanie kampanii Google Ads;

  • Planowanie i prowadzenie kampanii płatnych z wykorzystaniem technologii i narzędzi Google;

  • Monitoring i optymalizacja kampanii zgodnie z celami;

  • Bieżące raportowanie kampanii i przygotowanie podsumowań kwartalnych, półrocznych i rocznych dla klientów wraz z rekomendacjami;

  • Rozliczanie prowadzonych projektów.

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie związanie z tworzeniem i optymalizacją kampanii Google Ads;

  • Wiesz czym są wskaźniki : CPM, CPL, CPC,CTR, CR;

  • Nie są Ci obce pojęcia performance marketingu i lead generation - warunek konieczny;

  • Znasz Google Analytics i Google Tag Manager w praktyce;

  • Masz analityczny umysł;

  • Posługujesz się językiem angielskim na poziomie bardzo dobrym - pracujemy z partnerami zagranicznymi;

  • Jesteś otwarty na wiedzę i nowe umiejętności;

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i doświadczenia;

  • Prywatną opiekę medyczną, pakiet Multisport;

  • Możliwość rozwoju w strukturach dynamicznie rosnącej firmy o dużej skali biznesu, działającej na 20 rynkach na świecie;

  • Dofinansowanie do szkoleń w celu podnoszenia kwalifikacji zawodowych;

  • Miłą atmosferę pracy w nowoczesnym biurze w centrum Warszawy, biurowiec The Tides;

  • Realny wpływ na kształtowanie strategii działań i prowadzone projekty.

Intredo

Jesteśmy agencją performance marketingu oferującą kompleksowe rozwiązania dla Klientów e-commerce o zasięgu globalnym. Przygotowujemy strategią komunikacji online i zajmujemy się jej wdrożeniem biorąc odpowiedzialność za wyniki sprzedaży naszych Klientów. W ciągu 7 lat zbudowaliśmy dynamiczny i profesjonalny zespół ponad 60 specjalistów, który na co dzień integruje produkcję, technologię oraz media w spójną całość i tworzy skuteczne narzędzia sprzedaży online.

Przewiń do profilu firmy