Oferta pracy

SEM & Social Media Junior Specialist

REGATTA-POLSKA sp. z o.o.

  • Częstochowska 5, Modlnica (pow. krakowski)
    Modlnica (pow. krakowski), małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Częstochowska 5

Modlnica (pow. krakowski)

Twój zakres obowiązków

  • Skuteczna koordynacja kampanii płatnych mierzona poprzez KPI’s - w tym zwiększanie ROAS i obniżanie CPA.

  • Wsparcie w realizacji i egzekucji strategii Digital Marketing w celu zwiększenia świadomości marki i konwersji.

  • Koordynowanie kalendarza promocji i kampanii dla działań płatnych zgodnie z założonymi KPI’s.

  • Tworzenie angażujących treści do kampanii zgodnych z tone of voice marki.

  • Analizowanie i raportowanie wyników płatnych kanałów, sporządzanie raportów tygodniowych i miesięcznych.

  • Aktywny research i pozyskiwanie nowych partnerów afiliacyjnych.

  • Aktywne poszukiwanie nowych innowacyjnych technik i kanałów w celu zwiększenia widoczności marki.

  • Bycie na bieżąco z trendami rynkowymi, jak i aktualnymi wydarzeniami wpływającymi na performance.

  • Codzienna współpraca z zespołem angielskim.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w digital performance marketing – minimum 10 miesięcy.

  • Bardzo dobra znajomość Google Ads i Facebook Ads Manager.

  • Doświadczenie w zarządzaniu budżetami marketingowymi – w ujęciu dziennym, miesięcznym i rocznym.

  • Logiczne i analityczne myślenie z umiejętnością zarządzania i analizowania dużych ilości danych.

  • Znajomość MS Excel na poziomie bardzo dobrym.

  • Język angielski na poziomie umożliwiającym codzienny kontakt z zespołem angielskim – min. B2+.

  • Wyższe wykształcenie.

To oferujemy

  • Możliwość pracy zdalnej - min 2 dni w tygodniu w biurze w Modlnicy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku z wieloletnim doświadczeniem na rynku

  • Wspaniałą atmosferę

  • Pracę pełną wyzwań

  • Pakiet medyczny

  • Możliwość skorzystania z polisy na życie

  • Zniżka na nasze wspaniałe produkty

  • Kawa i herbata :)

  • Darmowy parking

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • Dodatkowy dzień wolny do wykorzystania na wolontariat

Firma Regatta Polska Sp z o.o., jest oficjalnym biurem sprzedaży angielskiej marki Regatta Great Outdoors.

Naszą ideą jest tworzenie wytrzymałych i wygodnych ubrań dla wszystkich, którzy niezależnie od warunków chcą aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu.

Regatta jest dostępna w ponad siedemdziesięciu krajach świata. Kilkukrotnie otrzymała prestiżową Queen's Awards for Enterprise (Królewską Nagrodę Przedsiębiorczości). Jest to oficjalna nagroda na rynku brytyjskim, przyznawana corocznie od 1965 roku firmom i organizacjom handlowym za wybitne osiągnięcia w dziedzinie innowacji i rozwoju handlu międzynarodowego.

Do grupy Regatta należą także marki Regatta Professional, Craghoppers, Dare2b i Hawkshead.

Przewiń do profilu firmy