SEM Specialist - Amazon PPC Manager z j. niemieckim

sellectra GmbHO firmie

sellectra GmbH

Al. Jerozolimskie 200

Warszawa

www.sellectra.com

Oferujemy usługi marketingowe i doradcze dla sprzedawców największej na świecie platformy e-commerce Amazon. Jesteśmy oficjalnym „Amazon Service Provider”.

Jeśli masz doświadczenie w tworzeniu i optymalizacji kampanii PPC na Amazonie lub kampanii Google Ads i znasz język niemiecki – jesteś idealnym kandydatem na to stanowisko!

Aplikuj teraz! Rozmowa rekrutacyjna odbędzie się online.

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie strategii, wdrażanie i koordynowanie kampanii marketingowych PPC (pay per click) w języku niemieckim na Amazonie (amazon.de)
  • Dobór oraz analiza słów kluczowych w języku niemieckim
  • Monitorowanie i systematyczne zwiększanie efektywności prowadzonych kampanii marketingowych poprzez optymalizację kampanii
  • Testowanie nowych strategii kampanii oraz rozwiązań
  • Doradztwo w zakresie strategii reklamowych, trendów i budżetów
  • Bieżąca analiza wyników pod kątem osiągnięcia wyznaczonych celów
  • Analiza i interpretacja kluczowych wskaźników efektywności kampanii
  • Przygotowywanie raportów analitycznych i raportowanie rezultatów

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z tworzeniem i optymalizacją kampanii marketingowych PPC (np. Google AdWords)
  • Mile widziane: doświadczenie w tworzeniu kampanii PPC na Amazonie
  • Mile widziane: doświadczenie w tworzeniu kampanii PPC w języku niemieckim
  • Znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie na poziomie C1
  • Biegła znajomość programu MS Excel
  • Samodzielna, dobrze zorganizowana praca
  • Znajomość rynku reklamy internetowej
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne i organizacyjne
  • Zaangażowanie, sumienność i profesjonalizm
  • Chęć poszerzania swojej wiedzy i uczestnictwa w szkoleniach online

Oferujemy:

  • Przyjazny zespół i swobodną atmosferę pracy
  • Ambitne zadania i możliwość realnego wpływu na rozwój firmy
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań
  • Elastyczny czas pracy
  • Przerwę na lunch wliczoną w czas pracy
  • Możliwość realizacji wybranych szkoleń
  • Bogaty pakiet prywatnej opieki medycznej LUX-MED "Opieka Kompleksowa", pozwalający zadbać o zdrowie
  • 8-godzinny dzień pracy bez nadgodzin, ponieważ szanujemy Twój czas wolny
  • W czasie epidemii Koronawirusa: Home Office (dostarczamy pracownikowi wyposażenie w postaci laptopa, monitora 27 cali, klawiatury i myszki)
  • W standardowych warunkach pracy: Home-Office jeden dzień w tygodniu

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy