Logo Pracuj.pl

SEM Specialist (Performance, Google Ads)

Polskie Linie Lotnicze LOTO firmie

Polskie Linie Lotnicze LOT

Komitetu Obrony Robotników 43

Włochy

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

O zespole:

• Chcesz rozwijać się w Data Driven & Performance Marketingu?

• Myślisz analitycznie i masz doświadczenie w Google Ads?

• Lubisz wyzwania i chcesz rozwijać swoje umiejętności na skalę międzynarodową?

Dołącz do nas!

Szukamy talentów do naszego Teamu in-house prowadzącego działania w Europie, Ameryce Północnej i Azji.

Do Twoich zadań będzie należało:

• Prowadzenie kampanii efektywnościowych w Google Ads

• Analiza, optymalizacja i testowanie nowości – stawiamy na ciągły rozwój!

• Budowanie długookresowej strategii SEM i rozwój działań pod kątem zakładanych KPI

• Współpraca z innymi specjalistami Biura eCommerce i raportowanie do leadera zespołu

Nasze wymagania

• Masz wykształcenie wyższe lub niedługo kończysz studia

• Posiadasz min. 1 rok doświadczenia w prowadzeniu kampanii Google Ads

• Wiesz czym są testy A/B i że każdą nowość warto przetestować

• Dobrze znasz Excela i narzędzia web analytics

• Swobodnie komunikujesz się w j. angielskim – dodatkowe języki mile

Mile widziane

• Działałeś na budżetach powyżej 100.000 zł

• Masz doświadczenie w korzystaniu z SA360

To oferujemy

• Realny wpływ na strategię rozwoju jednego z największych polskich eCommerce

• Pracę na najlepszych narzędziach z zakresu digital marketingu, analityki oraz sprzedaży internetowej

• Możliwość rozwoju swojego portfolio SEM o wyszukiwarki lokalne (Naver, Yandex, Bing, etc.)

• Bezpośrednią współpracę z dedykowanym zespołem Google oraz innymi wiodącymi liderami branży lotniczej oraz eCommerce

• Udział w konferencjach branżowych (w Polsce i za granicą)

• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia

• Bogaty pakiet benefitów, w tym: bilety lotnicze na połączenia LOT i wybrane linie lotnicze na całym świecie

• Damy Ci możliwość rozwoju w zakresie automatyzacji działań digitalowych

• Pracę w zespole ekspertów w Digital Marketingu – jesteśmy otwarci, ambitni i nastawieni na sukces – czekamy na Ciebie!

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi

SEM Specialist (Performance, Google Ads), Komitetu Obrony Robotników 43, Włochy, Warszawa