Logo Pracuj.pl

SEM Specialist

Performance Media sp. z o. o. sp. k.O firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie strategii kampanii Google Ads;
  • pełna odpowiedzialność za wdrażanie, prowadzenie i optymalizację kampanii Google Ads;
  • planowanie i tworzenie kampanii reklamowych w sieciach kontekstowych;
  • tworzenie raportów – od czasu do czasu 😉;
  • analiza efektywności kampanii.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w optymalizacji kampanii Google Ads;
  • znajomość narzędzi Google Analytics oraz Google Tag Manager i doświadczenie w ich wykorzystywaniu w swojej dotychczasowej pracy;
  • umiejętne planowanie kampanii w Internecie, aby jak najlepiej dotrzeć do Klienta;
  • łatwość w obsłudze MS Office (z naciskiem na Excela);
  • analityczny umysł;
  • umiejętność pracy w zespole - "team spirit";
  • łatwe nawiązywanie kontaktu z Klientem;
  • język angielski na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie (min. Poziom B2);
  • w przypadku osób z różnych części Polski: gotowość do pojawiania się w naszym Warszawskim biurze 1-2 x w miesiącu.

To oferujemy

  • rozwój w jednej z najlepszych agencji marketingu internetowego w Polsce, z którą staniesz się częścią niezwykłych projektów dających szansę na to, by się wykazać;
  • niekończące się wyzwania, dzięki czemu każdy Twój dzień w pracy będzie pełen atrakcji;
  • miejsce, w którym nauczysz się jeszcze lepiej i jeszcze więcej, ramię w ramię z najlepszymi specjalistami;
  • pracę z fajnymi, pomysłowymi ludźmi, którzy nigdy nie pozwolą Ci się nudzić i dla których chętnie przyjdziesz do pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • wyprawka dla dziecka
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

SEM Specialist, Poznań