Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

SEM Specialist

RESULT MEDIA sp. z o.o.

5 0009 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Łowcza 17a, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Łowcza 17a

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i realizacja kampanii w systemach self-serve – Google Ads/Search Ads360

  • optymalizacja kampanii w oparciu o przygotowane analizy dotychczasowych działań

  • realizacja kampanii w systemach self-serve, w tym m.in. Facebook Ads, Programmatic

  • wsparcie zespołu wiedzą ekspercką z zakresu kampanii Google

Nasze wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie w realizowaniu kampanii w Google Ads

  • bardzo dobra znajomość Google Analytics

  • dobra obsługa narzędzia Google Tag Manager

  • ogólna wiedza o rynku reklamy internetowej

  • biegła znajomość Excela

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • zdolność analitycznego myślenia i pracy z liczbami

  • zaangażowanie w realizowane projekty

To oferujemy

  • stabilną pracę w miłej atmosferze i w doświadczonym zespole

  • prywatną opiekę medyczną w ramach ubezpieczenia zdrowotnego PZU

  • aktywny rozwój - u nas zyskasz kompetencje i rozwiniesz umiejętności w kilku dziedzinach: SEM, SEO, analityki internetowej, afiliacji, RTB, e-commerce, social&video

  • udział w szkoleniach i konferencjach branżowych

  • dostęp do wiedzy i najnowszych technologii w dziedzinie marketingu internetowego

  • uzyskanie pełnej certyfikacji Google Ads + Google Analytics

  • indywidualną ścieżkę kariery - perspektywa awansu z wyborem własnej, interesującej Cię specjalizacji, tj.: SEM Leader, SEM & Analytics, SEM & E-commerce lub SEM & Paid Social

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

Result Media działa na rynku już 7 lat. Wciąż mamy apetyt na rozwój, ale wiele udało nam się osiągnąć. W 2021 roku otrzymaliśmy Diament Forbesa – to wyróżnienie dla firm, które w trzech ostatnich latach najszybciej zwiększały swoją wartość.

Pracujemy dla wiodących marek w Polsce i na świecie, m.in. Eden Springs, Vivus, Medicover, Cekol. Wspieramy zarówno duże podmioty, jak mniejsze firmy w osiągnieciu sukcesu. Jako Google Parter Premier i Facebook Marketing Partner korzystamy przy tym z unikalnej wiedzy, najnowszych i najbardziej zaawansowanych narzędzi.

Jeśli chcesz rozwijać swoje kompetencje biznesowe, pracować w zespole, który ceni współpracę i otwartość, dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy

Jak będzie wyglądała Twoja ścieżka kariery w Result Media?

Po 3 miesiącach:

• zdobędziesz certyfikaty Google dotyczące analityki i kampanii SEM

• będziesz świętował pierwsze sukcesy w realizacji kampanii dla naszych klientów

• dowiesz się, czy jesteś rannym ptaszkiem i wolisz zaczynać pracę o 8 czy budzik nie jest Twoim najlepszym przyjacielem i 9 rano to najlepsza pora na poranną kawę firmową

• z naszym pakietem medycznym nie będziesz się martwił o swoje zdrowie

Po 6 miesiącach:

• podniesiesz swoje kwalifikacje w zakresie zaawansowanych kampanii online i e-commerce

• zaczniesz realizować swoją ścieżkę kariery w SEM Lead, SEM & Analytics, SEM & E-commerce lub SEM & Paid Social

• poznasz nowoczesne systemy reklamowe i będzie sprawnie się w nich poruszał

• Google Marketing Platform nie będzie miał przed Tobą tajemnic

Po 12 miesiącach:

• zbudujesz swoją pozycję zawodową jako ekspert SEM

• będziesz prowadził ciekawe i najbardziej zaawansowane kampanie online dla uznanych marek polskich i międzynarodowych

• otrzymasz możliwość awansu

• będziesz mógł wypowiadać się jako ekspert w mediach i prelegent na konferencjach branżowych