Oferta pracy

SEM Specialist

Performance Media sp. z o. o. sp. k.

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Bukszpanowa 2

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie strategii kampanii Google Ads;

  • pełna odpowiedzialność za wdrażanie, prowadzenie i optymalizację kampanii Google Ads;

  • planowanie i tworzenie kampanii reklamowych w sieciach kontekstowych;

  • tworzenie raportów – od czasu do czasu 😉;

  • analiza efektywności kampanii.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w optymalizacji kampanii Google Ads;

  • znajomość narzędzi Google Analytics oraz Google Tag Manager i doświadczenie w ich wykorzystywaniu w swojej dotychczasowej pracy;

  • umiejętne planowanie kampanii w Internecie, aby jak najlepiej dotrzeć do Klienta;

  • łatwość w obsłudze MS Office (z naciskiem na Excela);

  • analityczny umysł;

  • umiejętność pracy w zespole - "team spirit";

  • łatwe nawiązywanie kontaktu z Klientem;

  • język angielski na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie (min. Poziom B2).

To oferujemy

  • rozwój w jednej z najlepszych agencji marketingu internetowego w Polsce, z którą staniesz się częścią niezwykłych projektów dających szansę na to, by się wykazać;

  • niekończące się wyzwania, dzięki czemu każdy Twój dzień w pracy będzie pełen atrakcji;

  • miejsce, w którym nauczysz się jeszcze lepiej i jeszcze więcej, ramię w ramię z najlepszymi specjalistami;

  • pracę z fajnymi, pomysłowymi ludźmi, którzy nigdy nie pozwolą Ci się nudzić i dla których chętnie przyjdziesz do pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne