Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

SEM Specialist

COPUZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa

Kamionkowska 51

Praga-Południe

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Udział w tworzeniu strategii marketingowych,

  • Planowanie, realizacja i optymalizacja kampanii online,

  • Zarządzanie budżetami marketingowymi i rozliczanie ich efektów,

  • Analiza i raportowanie prowadzonych działań,

  • Rekomendacja optymalnych rozwiązań, analiza trendów i wdrażanie zmian,

  • Ścisła współpraca z klientem oraz z zespołem projektowym,

  • Tworzenie prezentacji na potrzeby zespołu i klienta,

  • Monitorowanie działań konkurencji.

Nasze wymagania

  • Masz min. roczne doświadczenie w prowadzeniu kampanii w systemach reklamowych i dobrze znasz narzędzia do planowania i analizowania kampanii,

  • Wiesz, na czym polega praca w agencji marketingowej,

  • Posiadasz wiedzę, jak działają procesy marketingowe,

  • Odnajdujesz się w planowaniu, współpracy z klientem i ewaluacji projektów,

  • Wiesz, na czym polega praca z briefem,

  • Analitycznie myślisz i wyciągasz wnioski z przeprowadzanych działań – mile widziani studenci kierunków ścisłych,

  • Lubisz porządek w projektach,

  • Cenisz sobie pracę zespołową,

  • Interesujesz się marketingiem i jesteś na bieżąco w obecnych jego trendach,

  • Wykazujesz się inicjatywą,

  • Znasz język angielski w stopniu przynajmniej komunikatywnym,

  • Dobrze znasz programy Excel i Powerpoint.

Mile widziane

  • Znajomość HTML/CSS,

  • Wykształcenie wyższe na kierunkach ścisłych,

  • Doświadczenie w kampaniach efektywnościowych,

  • Umiejętności copywritingu,

  • doświadczenie w pracy z reklamami na innych systemach np. Linkedin,Twitter, Quora lub Twitter.

To oferujemy

  • Plan na Twój rozwój osobisty (wg Twojej karty kompetencji),

  • Konkurencyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia,

  • Możliwość rozwoju przy kreatywnych projektach dla dużych marek,

  • Realny wpływ na realizowane projekty i udoskonalenia w firmie,

  • Obiadowe czwartki z rozwojem osobistym,

  • Prywatna opieka medyczna,

  • Spotkania i wyjazdy integracyjne,

  • Dni wolne od pracodawcy,

  • Naukę języka angielskiego z native speakerem w biurze,

  • Luźną, niekorporacyjną atmosferę,

  • Szkolenia branżowe / z obszaru digital,

  • Słodycze na wyciągnięcie ręki,

  • Nowoczesne narzędzia i rozwiązania – jesteśmy na czasie ze wszystkimi aplikacjami i sprzętem – mamy też kilka gadżetów,

  • Oczywiście, że świeże owoce co wtorek,

  • Unicykle elektryczne,

  • Możliwość zabierania swojego pupila do pracy bezwzględnie na ilość nóg (nie przejdą tylko pająki - mrówki przeżyliśmy😉),

  • Firmową bibliotekę.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • dodatkowy urlop

copuz to dynamicznie rozwijająca się agencja nowych mediów.

Od ponad 12 lat planujemy i realizujemy ambitne projekty digitalowe.

Aplikując na to stanowisko możesz trafić do wyjątkowego zespołu specjalistów, który dąży do bycia najlepszym w budowaniu strategii marketingowych i realizowaniu kampanii dla klientów oraz ma już na koncie kilka sukcesów na rynku polskim i międzynarodowym.

Przewiń do profilu firmy