Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

SEM Specialist

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 16.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Grupa Dentsu Aegis Network Polska jest częścią globalnej sieci Dentsu Aegis Network. Jako jedna z pierwszych jest prawdziwie globalną siecią komunikacji marketingowej odpowiadającą swoją ofertą na potrzeby ery cyfrowej. W Polsce jej skład wchodzą globalne marki: Carat, iProspect, Isobar, Posterscope, Vizeum, Amplifi, Amnet, Hypermedia linked by Isobar, Lubię to! linked by Isobar oraz RED8.

    Dentsu Aegis Network dąży do tego, aby być siecią wybieraną na całym świecie przez klientów poszukujących najwyższej klasy ekspertyzy, wiedzy i największych możliwości w zakresie usług związanych z marką, mediami i komunikacją cyfrową.

    Obecnie szukamy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Jakie zadania na Ciebie czekają?

    • Samodzielne prowadzenie kampanii SEM dla wskazanego klienta
    • Uczestniczenie w prowadzeniu i zarządzaniu kanału SEM w ramach kampanii dla klientów z różnych branż, w tym dla międzynarodowych brand’ów
    • Budowanie struktur i reklam w AdWords
    • Wsparcie w strategicznym planowaniu kampanii i szacowaniu efektów z działań SEM
    • Testowanie nowych rozwiązań AdWords, wykorzystywanie wersji beta produktów Google
    • Optymalizacja kampanii wg wyznaczonych KPI
    • Raportowanie wyników kampanii
    • Analiza danych, wyciąganie wniosków i przedstawianie rekomendacji
    • Kontakty z klientami, budowanie relacji oraz doradzanie klientom w wyborze rozwiązań
    • Przygotowywanie prezentacji podsumowujących przeprowadzone działania

    Nasze oczekiwania:

    • Zainteresowanie rozwojem w obszarze SEM i online marketingu
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, PowerPoint) – znajomość formuł, znajomość tabel przestawnych, umiejętność estetycznego prezentowania danych
    • Dobra znajomość języka angielskiego – min. poziom B2
    • Min. pół roku doświadczenia w obszarze online marketingu
    • Znajomość i umiejętność wykorzystywania panelu AdWords (Google Ads) i Edytora AdWords
    • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu kampanii AdWords
    • Znajomość Google Analytics będzie dodatkowym atutem
    • Analityczne myślenie, umiejętność wyciągania wniosków i tworzenia rekomendacji
    • Myślenie strategiczne - umiejętność strategicznego podejścia do kampanii online
    • Skrupulatność i dokładność
    • Samodzielność i odpowiedzialność za powierzoną pracę
    • Zaangażowanie i nastawienie na realizację celów
    • Dbałość o wysoką jakość dostarczanej pracy (swojej i współpracowników)
    • Umiejętność pracy w dynamicznym i szybko zmieniającym się środowisku
    • Dobra organizacja pracy
    • Znajomość Double Click będzie dodatkowym atutem

    Co mamy dla Ciebie w zamian?

    • Nowoczesne i komfortowe biuro zgodnie z ideą work-life-balance, oferujące między innymi takie udogodnienia jak siłownia i sala fitness, kantyna, punkt opieki dziennej dla dzieci DAY CARE,
    • Finansowany przez pracodawcę abonament medyczny w Medicover lub Enel-Med z możliwością rozszerzenia o dodatkowe usługi,
    • Kartę sportową OK System lub Multisport,
    • Ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych oraz szerokie możliwości rozwoju w obszarze komunikacji mediowej,
    • Program dla osób o wysokim potencjale Route 500.

    Prosimy o załączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”

    bottom

    Administratorem danych osobowych podanych przez Ciebie dobrowolnie w celu przeprowadzenia rekrutacji jest DENTSU AEGIS NETWORK POLSKA z siedzibą w Warszawie (00-732) przy ul. Czerskiej 12. Dane osobowe mogą zostać udostępnione wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.