Semi-Product Business Manager

EcoWipesO firmie

EcoWipes

Okunin 134

Nowy Dwór Mazowiecki

EcoWipes jest jednym z czołowych producentów
wyrobów higieniczno-kosmetycznych w Europie.

Nasza siedziba to nowoczesna fabryka w Nowym Dworze Mazowieckim, posiadająca zaawansowane linie technologiczne i ponad 50 maszyn produkujących artykuły higieniczno-kosmetyczne na kilku obszarach produkcyjnych.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy,
poszukujemy osobę na nowotworzone stanowisko:

Opis stanowiska:

Osoba na stanowisku Semi-Product Business Manager (Business Manager ds. Produktów Niepełnowartościowych) będzie koordynować działania pomiędzy działami sprzedaży i marketingu, R&D a Działem Produkcji, Zakupów oraz Obsługi Klienta. W szczególności rolą tej osoby będzie:

  • Monitorowanie wdrożenia nowych produktów, weryfikowanie, czy wszystkie zmiany wymagane przez klienta zostały uwzględnione przez poszczególne działy;
  • Zarządzanie zapasami w celu utrzymania ich odpowiedniego poziomu oraz minimalizowanie ilości odpadów przy projektach;
  • Analizowanie danych dotyczących sprzedaży w odniesieniu do planów sprzedażowych oraz realizowanej produkcji i przygotowywanie rekomendacji dotyczących sprzedaży wolnych mocy;
  • Analizowanie rynku na podstawie danych oraz raportów;
  • Budowanie planów sprzedażowych produktów dostępnych w naszej ofercie;
  • Prowadzenie sprzedaży „spot” dostępnych mocy;
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami.

Wymagania:

  • Wysokie umiejętności analizy danych i wyciągania wniosków, ciekawość w poszukiwaniu danych;
  • Zdolność koordynacji działań o charakterze projektowym;
  • Wysokie zdolności komunikacji, budowania relacji, współpracy, przekonywania, prezentacji;
  • Umiejętność podejmowania decyzji, wysoki poziom odpowiedzialności, nastawienie na działanie, realizację celów;
  • Mile widziane doświadczenie w branży kosmetycznej, farmaceutycznej, FMCG;
  • Umiejętność  budowy planów sprzedażowych, rozumienie działalności sprzedażowej;
  • Dobra znajomość języka angielskiego i / lub francuskiego;
  • Mile widziana znajomość systemu SAP.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności;
  • Udział w realizacji ciekawych i innowacyjnych projektów;
  • Wdrożenie pod opieką doświadczonego pracownika;
  • Udział w rozwoju naszej firmy;
  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia;
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy w naszej firmie, koleżeńskie relacje;
  • Prestiż naszej organizacji;
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Opiekę medyczną współfinansowaną przez pracodawcę;
  • Świadczenia (bony, paczki, imprezy integracyjne).

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta pracy, prosimy o przesłanie CV mailem
za pomocą przycisku:

Zapraszamy do zapoznania się z profilem naszej firmy: www.ecowipes.com.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy