Praca senior accountant, Lublin

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Sprawdź oferty pracy zdalnej

Pracuj z miejsca, które najbardziej Ci odpowiada

Sprawdź
    • Lublin
    Zakres obowiązków: Samodzielne i kompleksowe prowadzenie ksiąg powierzonych Klientów Dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych Rozliczanie podatków (VAT, CIT) oraz sporządzanie deklaracji i informacji do odpowiednich Urzędów...
    opublikowana: 17 stycznia 2021
  • Rekrutacja zdalna
    • Lublin
    For our client - an Irish owned business based in Dublin - we are looking for an experienced Accountant. The position will provide excellent experience and grant the successful candidate a high level of autonomy and trust. The successful...
    opublikowana: 16 stycznia 2021
    • Lubartów
    Your responsibilities, managing international projects, launching new tools, SAP modules, etc. in the field of accounting, supervising the proper work of modern financial and accounting tools, such as Workflow, EDI, automatic posting of bank...
    opublikowana: 14 stycznia 2021