Ta oferta pracy jest nieaktualna od 351 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Senior Account Executive

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 28.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Poznań

    Jeżeli jesteś osobą zorganizowaną lepiej niż niejeden urząd, multitaskingiem przebijasz szwajcarskie scyzoryki, dyplomaci chcą chodzić do Ciebie na korepetycje, a wyzwania zjadasz na śniadanie, to czekamy na Twój kontakt!

    Czego oczekujemy:

    • minimum dwuletniego doświadczenia w agencji reklamowej - warunek konieczny!
    • ponadprzeciętnych umiejętności organizacyjnych i interpersonalnych,
    • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego i narzędzi pakietu Office.

    Zadania:

    • analiza potrzeb Klientów i ich marek,
    • wdrażanie i realizacja działań marketingowych,
    • koordynowanie działań zespołów projektowych,
    • budowanie relacji z Klientami,

    Co oferujemy:

    • ambitne projekty dla wiodących marek
    • znakomite środowisko do rozwoju w najlepszej agencji marketingu zintegrowanego 2013, 2014, 2016 r.
    • atmosferę pracy, której wszyscy nam zazdroszczą!