Oferta pracy

Senior Account Executive

IQ Marketing (Poland) Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

IQ Marketing (Poland) Sp. z o.o.

Wiktorii Wiedeńskiej 17

Warszawa

IQ Marketing to niezależna agencja reklamowa full service.

Pracujemy od ponad 20 lat dla czołowych marek na polskim rynku, min.: Chivas, Ostoya, Mastercard, Milka, Prince Polo, Pedigree.

Jeśli pasjonujesz się reklamą, znasz angielski, lekko ogarniasz social media, umiesz wiele rzeczy na raz a przy tym wielbisz porządek, to znaczy, że Ciebie szukamy! Dołącz do zespołu obsługi klienta jako:

SENIOR ACCOUNT EXECUTIVE
in Warsaw

Opis stanowiska:

  • Realizacja projektów reklamowych dla naszego kluczowego klienta z akcentem na digital, social media, produkcje video
  • Kontakt z klientem, identyfikacja jego potrzeb i oczekiwań
  • Współpraca i koordynacja pracy wszystkich działów agencji (m.in. kreacja, digital, dtp)
  • Dbałość o aspekty finansowo - prawne związane z prowadzonymi projektami
  • Nadzór i koordynacja działań podwykonawców
  • Bieżąca współpraca z Account Managerem

Nasze oczekiwania:

  • Co najmniej 4 lata doświadczenia w obsłudze klienta w agencji reklamowej (promocje, konkursy, działania w digitalu, produkcje video, sesje foto)
  • Sprawne zarządzanie czasem własnym
  • Niezależność w myśleniu i działaniu
  • Umiejętność skutecznej komunikacji
  • Nastawienie na poszukiwanie elastycznych rozwiązań
  • Swobodne porozumiewanie się w języku angielskim
  • Fajna energia i poczucie humoru

Co oferujemy:

  • Szybki rozwój zawodowy przy obsłudze prestiżowego, międzynarodowego klienta
  • Inspirującą atmosferę, możliwość tworzenia niestandardowych rozwiązań
  • Zespół doświadczonych, zaangażowanych specjalistów do współpracy
  • Dobrego ducha pracy zespołowej
  • Najlepszą kawę w mieście

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy