Logo Pracuj.pl

Senior Account Executive

IQ Marketing (Poland) Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja projektów reklamowych dla naszych klientów, z wykorzystaniem narzędzi marketingu zintegrowanego, m.in. digital, produkcje video, loterie, konkursy.
  • Kontakt z klientem, identyfikacja jego potrzeb i oczekiwań.
  • Współpraca i koordynacja pracy wszystkich działów agencji (m.in. kreacja, digital, DTP).
  • Dbałość o aspekty finansowo - prawne związane z prowadzonymi projektami.
  • Nadzór i koordynacja działań podwykonawców.
  • Bieżąca współpraca z Account Directorem.

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2-3 lata doświadczenia w obsłudze klienta w agencji reklamowej (promocje, konkursy, działania w digitalu, produkcje video, sesje foto).
  • Sprawne zarządzanie czasem własnym.
  • Niezależność w myśleniu i działaniu.
  • Umiejętność skutecznej komunikacji.
  • Nastawienie na poszukiwanie elastycznych rozwiązań.
  • Swobodne porozumiewanie się w języku angielskim.
  • Pozytywna energia i poczucie humoru.

To oferujemy

  • Szybki rozwój zawodowy przy obsłudze prestiżowego, międzynarodowego klienta.
  • Inspirującą atmosferę, możliwość tworzenia niestandardowych rozwiązań.
  • Zespół doświadczonych, zaangażowanych specjalistów do współpracy.
  • Dobrego ducha pracy zespołowej.
  • Najlepszą kawę w mieście.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników

IQ Marketing (Poland) Sp. z o.o.

IQ Marketing to niezależna agencja reklamowa full service.

Pracujemy od ponad 20 lat dla czołowych marek na polskim rynku, min.: Chivas, Ostoya, Mastercard, Halls, Prince Polo, Pedigree.

Jeśli pasjonujesz się reklamą, znasz angielski, ogarniasz digital, umiesz wiele rzeczy na raz a przy tym wielbisz porządek, to znaczy, że Ciebie szukamy!

Senior Account Executive, Warszawa