Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Senior Account Executive

Public Dialog Sp. z o.o.O firmie

3 7004 900 netto (+ VAT) / mies.

Public Dialog Sp. z o.o.

aleja Jana Chrystiana Szucha 16

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie strategii komunikacyjnych dla klientów agencji

  • prowadzenie działań dla klientów z zakresu PR-u produktowego i korporacyjnego oraz kanałów SM

  • utrzymywanie relacji z klientami i dziennikarzami

  • konstruowanie tekstów o zróżnicowanym charakterze

  • raportowanie do klientów

Nasze wymagania

  • ukończone studia wyższe (dodatkowy atut PR, marketing, zarządzanie, psychologia, dziennikarstwo)

  • doświadczenie zawodowe w zakresie komunikacji (marketingu, PR, SM)

  • 2-3 lata pracy w agencji PR, po stronie korporacji

  • lekkie pióro

  • znajomość narzędzi PR

  • umiejętność planowania i zarządzania czasem, współpracy w grupie

  • dodatkowy atut praca w redakcjach, mediach

  • dobra znajomość języka polskiego

  • biegły poziom posługiwania się komputerem w środowisku Windows (Word, Excel, Power Point)

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie

  • uczestnictwo w ciekawych, międzynarodowych projektach

  • współpraca z partnerami agencji (Event, Digital)

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego

  • możliwość czerpania wiedzy z globalnych zasobów sieci IPRN

  • duża samodzielność pracy

  • przyjazną atmosferę pracy

  • unikalne doświadczenia wynikające z planowania i realizacji projektów dla międzynarodowych marek

  • atrakcyjny system premiowy