Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Senior Account Manager + learn IT - US/PL

From Poland With Dev

umowa o pracę
7 00013 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
9 00016 000 netto (+ VAT) / mies.
  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa wyłącznie obecnych klientów zagranicznych oraz nowych klientów z polecenia (w tym osób technicznych, np. CTO)

  • wsparcie zespołu HR i klienta w optymalnym doborze specjalistów do potrzeb technicznych projektu (dotyczy zarówno aplikacji, jak i stron internetowych)

  • współkreowanie strategii rozwoju relacji z klientami (w tym proaktywne doradztwo klientom w wytwarzania oprogramowania, z głębokim zrozumieniem biznesu i potrzeb po stronie klienta)

  • wsparcie klienta w rozwiązywaniu problemów (np. z doborem osób do projektu, czy koordynacją audytów technicznych z pomocą naszych programistów, itp.)

  • regularne słuchanie klientów (zbieranie feedbacku nt. potrzeb oraz biznesowo-technicznych aspektów pracy naszego teamu)

  • utrzymywanie przyjacielskich relacji z zagranicznym klientem (np. koordynacja prezentów świątecznych, międzynarodowych odwiedzin)

  • na tym stanowisku nie będzie pozyskiwania nowych klientów (gdyż przychodzą oni do nas sami)

  • wejście do kluczowych obszarów i relacji firmy oraz chęć pozostania z nami na dłużej

  • mile widziane: odwiedzanie klientów w USA, Europie, Warszawie (wizyty ok. 1-2 razy do roku)

  • dla chętnych: mile widziany udział w digital marketingu Employer Branding (np. utrzymanie i rozwój contentu nt. naszej firmy, prowadzenie social media naszego produku, e-mail marketing, współtworzenie ofert pracy itd.)

Nasze wymagania

  • doskonałe umiejętności komunikacyjne z zakresu account management, szczególnie w języku angielskim

  • minimum podstawowe doświadczenie w digital marketingu i tworzeniu brandu (np. w tworzeniu komunikacji stron, social media, e-maili).

  • podstawowa znajomość lub zainteresowanie nauką zasad tworzenia aplikacji internetowych: rozwój w frameworkach, typach infrastruktury, poznaniu częstych problemów towarzyszących tworzeniu aplikacji

  • podstawowa znajomość lub zainteresowanie nauką procesu tworzenia zaawansowanych stron internetowych, systemów e-commerce, i ról członków zespołu projektowego

Mile widziane

  • podstawowa wiedza z zakresu rekrutacji

To oferujemy

  • kompleksowe, szerokie wdrożenie w technologię

  • przyjacielską, luźną atmosferę pracy i intensywny rozwój w międzynarodowym software house

  • nowy sprzęt do pracy do wyboru

  • work-life balance (m.in. płatny urlop przy B2B, MultiSport, becikowe, elastyczne godziny pracy, prywatne ubezpieczenie zdrowotne, eventy sportowe)

  • przyjazną atmosferę sprzyjającą rozwojowi (program szkoleń, system poleceń, budżet integracyjny, lunche zespołowe i prezenty świąteczne)

  • wysoka kultura organizacyjna i używanie narzędzi ułatwiających pracę

  • UoP, B2B do wyboru

  • możliwość pracy zdalnej + spotkania w biurze w Bielsku-Białej lub Krakowie (ich częstotliwość do ustalenia)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • eventy sportowe

  • biuro w centrum

  • lunche integracyjne

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa z HR

2

Zadanie rekrutacyjne

3

Spotkanie z Pawłem & Marcinem

Nasi pracownicy cenią u nas:

  • otwartych klientów pochodzących wyłącznie z polecenia

  • brak konieczności aktywnego pozyskiwania klientów (nie narzekamy na brak pracy)

  • minimum formalności przy wysokim zaufaniu i wydajności pracy

  • luźny i sympatyczny 7-os. Zespół HR i PMów (m.in. Aneta, Ela, Marcin, Paweł, Berenika, Janek)

  • pracę w niewielkim, 70-os. zespół programistów, designerów, testerów i innych specjalistów web/IT

Nasz software house pracuje wyłącznie dla klientów z polecenia, dzięki czemu jakość relacji z naszymi partnerami jest bardzo wysoka. Większość naszej pracy realizujemy dla kilkunastu klientów z USA (m.in. Austin, Nowy Jork, dolina krzemowa), pracujemy też dla firm z Niemiec i Wielkiej Brytanii. Z klientami rozumiemy się bardzo dobrze, najczęściej traktujemy ich jako członków zespołów, a nawet przyjaciół z pracy.

Dbamy o jakość pracy dla naszego zespołu i dokonujemy szczegółowej selekcji projektów przed decyzją o zaangażowaniu w projekt dla nowego klienta. Potrzeby naszego zespołu są dla nas bardzo ważne, dlatego dużo uwagi poświęcamy dobremu dopasowaniu pracownika do realizowanych projektów czy do kultury organizacyjnej klienta. Innymi słowy: praca w naszej firmie ma być przyjemna i satysfakcjonująca.

Cenimy bardzo relacje międzyludzkie, work-life balance i zaangażowanie w projekty zmieniające ten świat na lepsze, np. StartIT, czy Świąteczna Paczka.

Szukamy osoby która chce się rozwijać w technologiach (wytwarzanie oprogramowania), jednocześnie świetnie obeznanej w tajnikach Account Management. Kogoś, kto pomoże nam w obsłudze kluczowych klientów (w tym osób pracujących na stanowiskach CTO), m.in. w zakresie prawidłowego doboru członków zespołu do projektu.

Przewiń do profilu firmy