Oferta pracy

Senior Account Manager

No Fluff Jobs sp. z o.o.

5 60011 500 brutto / mies.
  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie i budowanie trwałych relacji z klientami B2B

  • utrzymywanie bieżącego kontaktu poprzez mailing, calling i video rozmowy

  • rozwijanie aktualnych klientów

  • realizacja planów sprzedażowych

  • negocjowanie warunków umowy i zamykanie transakcji biznesowych

  • raportowanie postępów pracy z wykorzystaniem CRM

Nasze wymagania

  • co najmniej 2 lat doświadczenia w pozyskiwaniu i opiece nad klientem B2B

  • umiejętności nawiązywania i utrzymywania profesjonalnych kontaktów biznesowych

  • odpowiedzialności za wynik i proaktywnego nastawienia na szukanie rozwiązań

  • umiejętności współpracy zespołowej i chęci dzielenia się wiedzą

  • znajomości języka angielskiego na poziomie B2/C1

  • dobra znajomość rynku HR jest dla nas dużym plusem

To oferujemy

  • umowę o pracę oraz wynagrodzenie w wysokości 5600 - 6500 zł brutto + comiesięczne premie za realizację planów sprzedażowych

  • przy realizacji KPI w pierwszym roku będziesz otrzymywać średnio premie w wysokości 1000-5000zł

  • empowerment - wierzymy, że będziesz wykonywać swoją pracę najlepiej jak potrafisz

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej i karty multisport

  • lekcje angielskiego z native speakerem

  • zgrany zespół zawsze służący wsparciem i start-upową atmosferę

  • szacunek i transparentność - nasi szefowie naprawdę nas słuchają i wierzą w ludzi :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • brak dress code’u

W No Fluff Jobs tworzymy portal z ogłoszeniami o pracę dedykowany dla branży IT. Jako jedyny portal w Polsce wymagamy publikacji widełek płacowych, za co pokochali nas programiści. Już od ponad 7 lat z sukcesem zmieniamy standardy rekrutacji w IT. Doradzamy i edukujemy, w jaki sposób przeprowadzić rekrutacje, aby były nie tylko skuteczne, ale także spełniały oczekiwania kandydatów.

Mimo iż szybko rośniemy, nasze DNA pozostaje niezmienne. Wartości, których ściśle przestrzegamy to transparentność, uczciwość i wzajemny szacunek. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy są po również prostu fajnymi ludźmi. Tak jak nasi szefowie, z którymi zawsze można porozmawiać przy kawie.

Przewiń do profilu firmy