Oferta pracy

Senior Account Manager (prasa, online, akcje crossmediowe)

TIME S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja planów sprzedaży w powierzonych projektach z branży wnętrzarskiej i budowlanej,

  • Sprzedaż produktów reklamowych w serwisach internetowych,

  • Prowadzenie spotkań handlowych oraz negocjacji handlowych,

  • Tworzenie mediaplanów pod briefy klientów,

  • Pozyskiwanie nowych klientów, utrzymywanie i rozwijanie relacji z dotychczasowymi klientami reklamowymi,

  • Prezentacja i sprzedaż ofert niestandardowych i projektów specjalnych,

  • Współpraca z pozostałymi działami wewnątrz firmy.

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w pracy w sprzedaży reklam w Internecie (warunek konieczny),

  • Posiadasz doświadczenie w prowadzeniu prezentacji handlowych (warunek konieczny),

  • Cechuje Cię umiejętność budowania i utrzymywania długotrwałych relacji z klientem,

  • Masz silną motywację i angażujesz się w pracę,

  • Lubisz pracę zespołową,

  • Świetnie radzisz sobie ze stresem,

  • Mile widziana znajomość branży wnętrzarskiej/budowlanej.

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w jednej z najbardziej uznanych grup mediowych w Polsce,

  • Stabilność zatrudnienia,

  • Przyjazną i twórczą pracę,

  • Konkurencyjne wynagrodzenie, premia za osiągane wyniki,

  • Dużą niezależność i swobodę w realizowaniu zadań, możliwość wdrażania własnych pomysłów,

  • Możliwość poznania wszystkich mediów z grupy oraz pracy przy projektach crossmediowych.

TIME S.A.

Grupa ZPR Media – jesteśmy najbardziej multimedialną grupą w Polsce

Obecnie Grupa ZPR Media jest jednym z największych wydawców prasowych (m.in. „Super Express”, „Murator”, „Moje Mieszkanie”, „M jak mieszkanie”, Informator Budowalny-murator, Informator Instalacyjny-murator), nadawców radiowych (m. in. Radio ESKA, Radio VOX FJM, Radio WAWA) i telewizyjnych (m.in. FOKUS TV, NOWA TV) oraz właścicieli serwisów internetowych (m.in. eskainfo.pl, eska.pl, Muratordom.pl, Poradnikzdrowie.pl, muratorplus.pl). Prowadzi także działalność eventową w zakresie organizacji imprez, koncertów, festiwali, targów i szkoleń.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy