Oferta pracy

Senior Account Manager

Master Care Sp. z o.o.O firmie

8 00011 000 / mies. (zal. od umowy)
  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Starszy specjalista (Senior)

MASTER CARE to zespół ekspertów z obszaru Telekomunikacji & IT z doświadczeniem w realizacji projektów dla największych klientów. Obecnie, do naszego zespołu poszukujemy idealnego Kandydata na stanowisko Senior Account Manager.

Opis stanowiska:

  • Tworzenie i realizacja strategii rozwoju współpracy
  • Negocjowanie warunków współpracy oraz otrzymywanie długofalowych relacji z Klientami
  • Odpowiedzialność za realizację wyznaczonych celów sprzedażowych
  • Monitorowanie i analizowanie danych dotyczących segmentu klientów oraz działań konkurencji
  • Dzielenie się swoją wiedzą i oferowanie wsparcia merytorycznego dla współpracowników prowadzących projekty w obszarze Twojej specjalizacji
  • Pozyskanie nowych klientów w obszarze usług IT zarówno Body Leasing, jak i Permanent Recruitment, na terenie Polski i nie tylko.
  • Rozpoznawanie i definiowanie potrzeb Klientów oraz doradztwo w zakresie proponowanych rozwiązań
  • Przygotowanie ofert i prowadzenie rozmów handlowych

  • Masz przynajmniej 3 letnie doświadczenia w sprzedaży usług IT (Body Leasing, Permanent Recruitment)
  • Znasz język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Jesteś otwarty, komunikatywny i łatwo nawiązujesz kontakty oraz relacje biznesowe
  • Jesteś kreatywny i dynamiczny w działaniu
  • Posiadasz dużą dozę samodyscypliny i wewnętrzną motywację do realizowanych zadań

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 8k-11k brutto UoP
  • Możliwość współpracy w oparciu o kontrakt B2B
  • Stabilną pracę bez nadgodzin
  • Ścieżkę rozwoju zawodowego i awansu
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Ruchomy czas pracy
  • Dostęp do najnowszych technologii
  • Szkolenia i certyfikacje
  • Pakiet sportowy i prywatną opiekę medyczną
  • Imprezy integracyjne i świetną atmosferę

Ogłoszenie archiwalne