Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Senior Account Manager

POS Media Poland Sp. z o.o.O firmie

POS Media Poland Sp. z o.o.

aleje Jerozolimskie 123A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Chcesz prowadzić projekty dla międzynarodowych klientów?

  • Posiadasz przynajmniej dwuletnie doświadczenie w prowadzeniu konkursów, loterii, cash back, czy sprzedaży premiowej?

  • Potrafisz zaplanować działania digitalowe promujące konkurs tak aby zmotywować konsumenta do wzięcia w nim udziału?

  • Wiesz jakie dokumenty należy złożyć do organizacji loterii?

  • Czujesz się jak ryba w wodzie robiąc prezentacje w Power Point?

  • Wiesz jak briefować dział kreacji i programistów?

  • Jesteś osobą kreatywną i nie boisz się wyzwań?

  • Lubisz dzielić się swoją wiedzą i motywujesz innych do działania?

Nasze wymagania

  • Jeśli na wszystkie pytania odpowiedziałaś/eś twierdząco aplikuj!

  • Oferujemy pracę przy realizacji ciekawych projektów, pełną samodzielność w działaniu oraz przyjazną atmosferę 😊

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz stabilność zatrudnienia,

  • pracę pełną wyzwań w profesjonalnym i zaangażowanym zespole,

  • dużą odpowiedzialność i samodzielność w działaniu,

  • benefity pracownicze.