Ta oferta pracy jest nieaktualna od 59 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Senior Account Manager

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 18.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy agencją reklamową działającą w Warszawie od 20 lat. Naszymi klientami są duże, międzynarodowe korporacje. W związku z rozwojem agencji poszukujemy osoby na stanowisko

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska

    • Budowanie i rozwijanie długoterminowych relacji z klientami agencji;
    • Rozwijanie nowych obszarów współpracy z aktualnymi klientami i aktywne uczestnictwo w działaniach nastawionych na pozyskiwanie nowych klientów;
    • Nadzór i udział w przygotowywaniu ofert przetargowych i negocjowanie zleceń pod kątem ceny
      i terminów realizacji;
    • Monitoring i optymalizacja realizacji zleceń wewnątrz agencji pod względem efektywności organizacyjnej i finansowej;
    • Budowanie we współpracy z zespołem zarządzającym strategii rozwoju agencji na rynku polskim i za granicą.

    Wymagania

    • Minimum 7-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w agencji reklamowej o profilu
      ONLINE/BTL;
    • Bardzo dobra znajomość specyfiki reklamy ONLINE;
    • Doświadczenie w pracy z klientami międzynarodowymi,
      a w szczególności w ich obsłudze w języku angielskim;
    • Dobra organizacja i umiejętność pracy w zespole;
    • Komunikatywność i otwartość w relacjach z innymi.

    Oferujemy

    • Pracę na pełny etat w agencji o ugruntowanej pozycji na rynku;
    • Pracę w doświadczonym i profesjonalnym zespole.

    CV, portfolio i list motywacyjny prosimy wysyłać klikając w przycisk aplikuj