Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Senior Accountant

  • mazowieckie
  • Specjalista
  • 03.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: powiat pruszkowski
    nr ref. SA/01/36/2019

    Pracodawca oferuje:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • możliwość rozwoju i awansu w międzynarodowej organizacji
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • niezbędne narzędzia pracy
    • szkolenia zawodowe
    • rozbudowany pakiet świadczeń pozapłacowych

    Zakres obowiązków:

    • Kontrola i księgowanie dokumentów
    • Uzgadnianie kont księgi głównej i ksiąg pomocniczych
    • Ewidencja środków trwałych
    • Rozliczanie wydatków pracowniczych
    • Raportowanie do GUS i NBP
    • Przygotowywanie deklaracji VAT, VAT-UE, JPK, Intrastat
    • Współpraca z zespołem przy sporządzaniu rocznego sprawozdania finansowego

    Oczekiwania wobec Kandydata:

    • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w dziale księgowości
    • Bardzo dobra znajomość Excela
    • Znajomość angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację biznesową
    • Znajomość ustawy o rachunkowości i polskich przepisów podatkowych, w szczególności CIT i VAT
    • Skrupulatność, rzetelność, umiejętność pracy zespołowej, komunikatywność
    • Samodzielność w działaniu i odpowiedzialność
    Gwarantujemy pełną poufność i profesjonalne podejście do wszystkich nadesłanych aplikacji.

    Jesteś zainteresowany? Prześlij swoją aplikację klikając w przycisk "Aplikuj teraz" na dole ogłoszenia.

    Hunter Consulting jest Agencją Zatrudnienia wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 6016.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do nas, zgadzasz się na na przetwarzanie przez Hunter Consulting Sp. z o.o. Twoich danych osobowych, zawartych w niniejszym formularzu lub/i w innych przekazanych przeze Ciebie dokumentach, w celu uczestnictwa w niniejszym procesie rekrutacyjnym.

    Ważne: Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie i informowali Cię o innych, podobnych rekrutacjach w przyszłości umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: Zgadzam się na przetwarzanie przez Hunter Consulting Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

    Twoje dane osobowe wskazane w kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

    Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

    Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do GIODO (w przyszłości: PUODO). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, a gdy wyraziłaś/eś zgodę również na udział w przyszłych rekrutacjach.

    Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT, itp. takich jak np. hosting, dostawcom systemów informatycznych, itp.

    Możemy przekazać Twoje dane osobowe poza Europejski Obszar Gospodarczy w związku z prowadzonymi przez nas rekrutacjami i świadczonymi innymi usługami doradztwa personalnego.

    W razie pytań lub dyspozycji możesz się z nami skontaktować pod adresem [email protected]

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.