Oferta pracy

Senior Accountant

HRK S.A.

  • Poznań, wielkopolskie

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Zadania:

  • Odpowiedzialność za miesięczną księgowość i sprawozdawczość zgodnie z US GAAP oraz sprawozdawczość statutową zgodnie z lokalnymi GAAP,
  • Przygotowywanie miesięcznych komentarzy do zmian ksiegowych oraz uzgodnień bilansowych przy użyciu OneStream,
  • Ścisła współpraca z działem FP&A EMEA w zakresie komentarzy do prognoz dla kluczowych obszarów księgowych,
  • Zapewnienie wsparcia dla rocznego audytu US GAAP oraz procesów przeglądu kwartalnego,
  • Bliska współpraca z zespołem podatkowym EMEA w zakresie rocznych obliczeń podatkowych, deklaracji CIS, przygotowania deklaracji VAT.

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Doświadczenie w raportowaniu zgodnie z MSSF i innymi europejskimi GAAP,
  • Znajomość Microsoft Office,
  • Mile widziana znjaomość SAP'a lub innego z systemów ERP.

Oferujemy:

  • Pracę w godzinach biurowych, z możliwością skrócenia piątego dnia pracy,
  • Job security - 12 miesięczną gwarancję stabilności zatrudnienia,
  • Możliwości rozwoju w międzynarodowej organizacji,
  • Możliwość tworzenia nowych struktur oraz doskonalenia swoich umiejętności.

Ogłoszenie archiwalne