Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Senior Accountant - Samodzielna Księgowa

Business Consulting Search & Selection

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Rekrutujemy dla

Nasz klient to dynamicznie rozwijająca się firma z kapitałem zagranicznym, jedna z najbardziej pionierskich firm w branży energetyki odnawialnej, posiadająca swoje oddziały w Europie, na Bliskim Wschodzie, Afryce, planująca dalszą ekspansję na nowe rynki zagraniczne. W związki z dynamicznym rozwojem poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko: Senior Accountant/Samodzielna Księgowa.

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie księgowań w księdze głównej, prawidłowe księgowe rozliczanie transakcji

  • pomoc w przygotowaniu deklaracji i rozliczeń z urzędami podatkowymi, w tym weryfikacja rozliczeń z urzędami podatkowymi w krajach zarejestrowania do podatku VAT i CIT

  • prowadzenie rejestru środków trwałych, rozliczeń międzyokresowych, leasingów itp.

  • księgowanie wyciągów bankowych i alokowanie płatności przychodzących

  • utrzymywanie kontaktu z pracownikami działów w zakresie rozliczania transakcji

  • utrzymywanie kontaktu z dostawcami (monitoring terminów płatności, uzgadnianie sald rozrachunków itp.),

  • wystawianie faktur sprzedażowych zgodnie z przepisami prawa

  • współpraca z zewnętrznymi, międzynarodowymi kancelariami podatkowymi celem ustalenia prawidłowości księgowań

  • sprawdzanie i księgowanie dokumentów przepływu materiałów

  • księgowanie rozliczeń przychodów i kosztów kontraktów długoterminowych.

Wymagania pracodawcy

  • ok. 5- letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Samodzielnego Księgowego albo Starszego Księgowego

  • znajomość ustawy o VAT

  • komunikatywna znajomość j. angielskiego

  • umiejętność współpracy w zespole

  • zdolności analityczne i numeryczne

  • cierpliwość i sumienność w wykonywaniu obowiązków.

Pracodawca oferuje

  • pracę w ciekawej, prężnie rozwijającej się firmie o ustabilizowanej sytuacji rynkowej, w branży z ogromnym potencjałem rozwoju i misją w obszarze alternatywnych źródeł energii odnawialnych

  • bardzo dobra atmosfera pracy w międzynarodowym środowisku pracy (Polska, Turcja, Dania, Francja, Holandia i inne)

  • możliwość regularnego kontaktu z j. angielskim zarówno wewnątrz organizacji jak i strukturami w UE

  • bardzo ciekawe spektakularne zielone/eko-energetyczne projekty przyszłości w Polsce i za granicą.

  • Benefity

  • ubezpieczenie medyczne

  • Multisport

  • Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, a nadesłane aplikacje nie będą kandydatom zwracane.