Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Senior Accountant/Samodzielna Księgowa

Hegelmann Group

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Żmigrodzka 41/47

Grunwald

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za prowadzenie pełnej księgowości wybranych spółek

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT, PIT), JPK

  • Księgowanie wszelkich zdarzeń gospodarczych

  • Kontrola i uzgodnienia zapisów na kontach księgowych

  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych

  • Czynny udział w zamknięciu miesiąca

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub pokrewne

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w księgowości na samodzielnym stanowisku

  • Mile widziana znajomość programu ksiegowego Optima

  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego lub rosyjskiego w mowie i piśmie bedzie dodatkowym atutem

  • Samodzielność, odpowiedzialność,

  • Bardzo dobra znajomość UoR oraz aktualnych przepisów podatkowych

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Szkolenia (wewnętrzne i zewnętrzne)

  • Przyjazna i pomocna kultura biznesu

  • Pakiet świadczeń