Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Senior Accountant - Starsza Księgowa

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Hotel Bristol, a Luxury Collection Hotel, Warsaw już od ponad stulecia jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych obiektów Warszawy i prawdziwą dumą narodową wszystkich Polaków. Od 1901 roku stanowi centrum życia kulturalnego stolicy, zachwyca prestiżową lokalizacją – przy samym Trakcie Królewskim. Majestatyczny, neorenesansowy gmach Hotelu doskonale wpisuje się w piękno pobliskiej architektury – Starego Miasta, Zamku Królewskiego, czy bezpośrednio sąsiadującego z nim Pałacu Prezydenckiego. To wyjątkowe położenie, niezwykła historia i usługi na najwyższym poziomie przyciągają podróżnych poszukujących niezapomnianych wrażeń.

    HOTEL BRISTOL, A LUXURY COLLECTION HOTEL, WARSAW POSZUKUJE OSOBY NA STANOWISKO:

    Miejsce pracy: Warszawa

    OPIS STANOWISKA:

    Senior Accountant/Strasza Księgowa (Expert w rozliczeniach podatku Vat) będzie bezpośrednio raportować do Dyrektora Finansowego i wspierać w codziennych obowiązkach Zastępcę Dyrektora Finansowego. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za: kompleksowe rozliczenie podatku Vat, oraz podatku u źródła, raportowanie do NBP, GUS, uczestnictwo w miesięcznych zamknięciach okresów sprawozdawczych, przygotowanie do rocznych sprawozdań finansowych, prowadzenie i uczestnictwo w audycie sprawozdań finansowych, przygotowywanie wewnętrznych raportów, księgowanie i rozliczeń kont, nadzór nad procedurami wewnętrznymi.

    PROFIL KANDYDATA:

    • min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (Główny/a Księgowy/a / Starsza Księgowa / Księgowa);
    • wykształcenie wyższe ekonomiczne (finanse, zarządzanie, rachunkowość);
    • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
    • znajomość polskich standardów rachunkowości, przepisów prawa podatkowego oraz US GAAP;
    • gruntowna wiedza z zakresu rachunkowości finansowej i zarządczej oraz znajomość zagadnień controllingu;
    • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i konstruktywna komunikacja w relacjach zawodowych;
    • biegła znajomość programów MS Office (Word, Excel).

    OFERUJEMY:

    • możliwość wzbogacenia doświadczenia w organizacji należącej do największej na świecie firmy hotelarskiej – Marriott International;
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
    • prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenia grupowe;
    • komfortowe warunki pracy – bezpłatne obiady i kawę dostępne w restauracji pracowniczej;
    • stawki preferencyjne na zakwaterowanie w hotelach całym świecie również dla rodziny i przyjaciół;
    • wsparcie w rozwoju poprzez system szkoleń wstępnych, językowych i zawodowych;
    • możliwość pomagania innym w ramach prowadzonych działań CSR;
    • dynamiczne, inspirujące i międzynarodowe środowisko pracy;
    • kulturę organizacyjną zorientowaną na ludzi;
    • szansę rozwoju zawodowego w ramach hoteli w Polsce i za granicą.

    ZAINTERESOWANE OSOBY ZACHĘCAMY DO PRZESŁANIA APLIKACJI!

    Podanie danych osobowych w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych jest brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Przed wysłaniem CV, prosimy o sprawdzenie, czy aplikacja zawiera klauzulę o następującej treści:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z 27 kwietnia 2016 r. przez Royal Bristol Warsaw Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Krakowskie Przedmieście 42/44 (administrator danych osobowych) na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko.”

    Zgłoszenia bez klauzuli nie będą wykorzystywane do celów rekrutacji i zostaną usunięte.

    Przysługuje Pani/Panu prawo do dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych.