Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Senior Accountant - Starszy/a Księgowy/a

Grupa Arena

  • Płock

    Płock, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie pełnej księgowości spółek polskich i zagranicznych oraz świadczenie usług doradczych;

  • wykonywanie księgowań i zapisów w rejestrach;

  • nadzór nad pracą innych członków zespołu;

  • czynności związane z zamknięciem miesiąca i przygotowaniem sprawozdań finansowych oraz różnego typu raportów;

  • utrzymywanie kontaktu z partnerami biznesowymi;

  • udział w projektach doradczych związanych z kwestiami księgowymi.

Nasze wymagania

  • posiadającą 3 lata doświadczenia na stanowisku samodzielnego księgowego;

  • z komunikatywną znajomością języka angielskiego;

  • ze znajomością programów księgowych;

  • ze znajomością pakietu MS Office: Word, Excel, PowerPoint;

  • chętną do poszerzania umiejętności zawodowych, otwartą na nowe wyzwania;

  • z umiejętnością zachowania najwyższej jakości pracy;

  • kreatywną i z umiejętnością swobodnego analitycznego myślenia.

To oferujemy

  • nowoczesną kulturę pracy i przyjazną atmosferę;

  • pracę w miejscu, gdzie inicjatywa, chęci oraz uśmiech są bardzo mile widziane i doceniane;

  • współpracę długoterminową w oparciu o umowę o pracę lub działalność gospodarczą;

  • współpracę z zespołami doświadczonych managerów i ekspertów;

  • realny wpływ na kształt, wizerunek i rozwój firmy;

  • udział w szkoleniach wewnętrznych oraz zewnętrznych poszerzających wiedzę i podnoszących kwalifikacje;

  • prywatną opiekę medyczną;

  • szkolenia językowe.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

Grupa Arena

Arena Advisory to grupa spółek doradczych, która zapewnia kompleksowe wsparcie z zakresu: doradztwa podatkowego, księgowości, cen transferowych i wycen, doradztwa prawnego i digitalizacji procesów. Skutecznie doprowadzamy do końca nawet najbardziej złożone zagadnienia, szanując wyjątkowość Klientów oraz budując relacje oparte na zaufaniu. Doradzamy i inspirujemy firmy niezależnie od ich formy prawnej czy wielkości przedsiębiorstwa.

Każdy pracownik jest naszą inwestycją. Poprzez partnerskie podejście staramy się wykorzystywać indywidualne atuty i predyspozycje, a także wspólnie rozwijać umiejętności i pasje zawodowe.

Więcej informacji o nas znajdziesz na: www.arenaadvisory.com

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy: Warszawa (metro Wilanowska) lub praca zdalna