Oferta pracy

Senior Accountant / Starszy Księgowy/wa

Husqvarna Poland Sp. z o.o.O firmie

Husqvarna Poland Sp. z o.o.

COP-u

Mielec

Grupa Husqvarna® – największy światowy producent wysokiej klasy urządzeń mechanicznych, przeznaczonych do pielęgnacji terenów zieleni przez cały rok, takich jak m.in. pilarki, wykaszarki, kosiarki i traktory ogrodowe. Jest również europejskim liderem w produkcji systemów nawadniających pod marką Gardena, a także wiodącym producentem narzędzi tnących i diamentowych dla przemysłu budowlanego.

Do naszego Zakładu w Mielcu, ul. COP-u 6, poszukujemy ambitnych kandydatów na stanowisko:

Główne zadania i odpowiedzialność:

  • Klasyfikacja dokumentów księgowych pod kątem merytorycznym, formalnym i rachunkowym
  • Kontrola dokumentów księgowych pod kątem poprawności odliczenia podatku VAT i zakwalifikowania zakupów do kosztów uzyskania przychodu
  • Sporządzanie deklaracji VAT, CIT w oparciu o aktualne przepisy prawne
  • Terminowe przygotowywanie rejestrów VAT w zgodzie z obowiązującymi przepisami
  • Ewidencja i weryfikacja faktur sprzedaży i zakupów
  • Wystawianie dokumentów księgowych (faktury wewnętrzne)
  • Rozliczanie oraz księgowanie delegacji krajowych i zagranicznych
  • Księgowanie rozliczeń międzyokresowych kosztów
  • Analiza oraz uzgadnianie kont księgowych i rozrachunków
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • Wsparcie w zakresie przygotowania sprawozdania finansowego
  • Współpraca z pozostałymi działami spółki

Wymagania i kwalifikacje kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe - Finanse / Rachunkowość / lub pokrewne
  • Praktyczna znajomość przepisów podatkowych, umiejętność sporządzania deklaracji VAT, CIT - będzie dodatkowym atutem, znajomość Ustawy o Rachunkowości
  • Min. 2-3 lata doświadczenia zawodowego w pracy na stanowisku specjalisty w obszarze finansów i księgowości
  • Wiedza w zakresie zagadnień księgowych, bardzo dobra znajomość przepisów prawa podatkowego
  • Znajomość systemów ERP (mile widziana JDE ORACLE) oraz biegła, praktyczna znajomość MS Office, szczególnie MS EXCEL
  • Znajomość j .angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Umiejętności analityczne oraz umiejętność identyfikowania problemów i poszukiwania rozwiązań
  • Samodzielność, odpowiedzialność, terminowość, umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
Kandydatów prosimy o przesyłanie CV poprzez przycisk aplikowania.

W tytule prosimy zamieszczać nazwę stanowiska.

Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przechowanie i przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Husqvarna Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Wysockiego 15B, Oddział w Mielcu, na potrzeby przeprowadzenia procesu niniejszej rekrutacji.

Jeśli wyraża Pan/ Pani  również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji również, proszę o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przechowanie i przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Husqvarna Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Wysockiego 15B, Oddział w Mielcu, na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji w ciągu 1 roku od zakończenia obecnego procesu rekrutacyjnego.

INFORMUJEMY:
W związku z rozpoczęciem obowiązywania przepisów ROZPORZĄDZENIE PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) od 25 maja 2018 obowiązują nas nowe przepisy w zakresie przetwarzanie danych w procesach rekrutacji.

Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy