Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Senior Accountant/ Starszy Księgowy

Process Solutions Sp. z o.o.

Grzybowska 5A

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad kompleksowym prowadzeniem ksiąg Klientów

  • prowadzenie pełnej księgowości Klientów (również Klientów zagranicznych) wraz z zespołem współpracowników

  • rozliczanie podatków (VAT, CIT), sporządzanie deklaracji podatkowych i informacji do odpowiednich urzędów

  • przygotowywanie deklaracji na potrzeby GUS oraz NBP

  • przygotowywanie sprawozdań i raportów finansowych dla Klientów

  • nadzór nad procesem zamknięcia miesiąca

  • koordynowanie pracy zespołu m.in.: asystentów, młodszych księgowych, księgowych.

  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z Klientami.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w prowadzeniu pełnych ksiąg rachunkowych m.in. 3 lata

  • wykształcenie kierunkowe (preferowane: finanse i rachunkowość, ekonomia bądź pokrewne)

  • bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych i polskiej ustawy o rachunkowości

  • samodzielność w prowadzeniu spraw finansowych

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodny kontakt z Klientami

  • umiejętność budowania relacji z Klientami

  • umiejętności komunikacji oraz współpracy w zespole

  • umiejętność analitycznego myślenia.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym oraz w kontaktach z Klientami w sprawach księgowych

  • znajomość programów ENOVA, Microsoft Dynamics NAV - Dynamics 365 Business Central

To oferujemy

  • dogodna lokalizacja w pobliżu Ronda ONZ z możliwością dojazu m.in. Metrem, WKD

  • kafeteria benefitów (m. in. karta MultiSport, bilety do kina, vouchery do sklepów)

  • nowoczesne systemy i programy do pracy

  • dostęp do szkoleń językowych poprzez platformę językową

  • przyjazny proces onboardingu i wdrożenia do zadań

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego poprzez udział w ciekawych projektach i pracę z różnymi Klientami

  • dostęp do płatnych platform wiedzy branżowej oraz do materiałów branżowych

  • pracę przy wsparciu zespołu asystentów, młodszych księgowych oraz księgowych

  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy pomiędzy 7:30 a 9:30

  • możliwość korzystania z opcji home office do 3 dni w tygodniu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

  • imprezy sportowe

  • warsztaty well-being

Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do aplikowania klikając w przycisk „Aplikuj”.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Process Solutions Sp z o.o. jest częścią dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmy księgowej, świadczącej kompleksowe usługi outsourcingowe dla Klientów w wielu krajach, zapewniając im wsparcie w zakresie rachunkowości, podatków oraz kadr i płac. Nasze biura zlokalizowane są w 5 państwach Europy Centralnej. W Polsce obecnie zatrudniamy 90 pracowników.

Zachęcamy do sprawdzenia naszego profilu na Facebooku https://pl-pl.facebook.com/processsolutionspl/ oraz Instagramie https://www.instagram.com/processsolutionspl/.

Przewiń do profilu firmy