Ta oferta pracy jest nieaktualna od 153 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Senior Accountant

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 17.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jako prężnie rozwijająca się firma doradcza ze stale rosnącym portfolio klientów, do naszego zespołu biura rachunkowego we Wrocławiu poszukujemy osób, które wzmocnią nasz zespół księgowości na stanowisku:

    SENIOR ACCOUNTANT
    JP Weber Accounting & Tax sp. z o.o.
    Miejsce pracy: Wrocław
    SAc/2017

    OPIS STANOWISKA:

    • Kompleksowe prowadzenie pełnych ksiąg rachunkowych osób prawnych,
    • Bieżąca weryfikacja i ewidencja dokumentów,
    • Sporządzanie deklaracji podatkowych oraz wszelkich innych deklaracji wymaganych prawem (VAT, CIT, PIT i inne),
    • Współuczestniczenie w sporządzaniu sprawozdań finansowych,
    • Sporządzanie raportów na potrzeby wewnętrzne klientów, ich zarządów, spółek matek, doradców podatkowych, audytorów,
    • Współpraca i współudział w kontaktach z podmiotami zewnętrznymi (US, ZUS, banki, audytorzy etc.),
    • Stały mailowy lub telefoniczny kontakt z obsługiwanymi klientami, również obcojęzycznymi.

    WYMAGANIA:

    • Przynajmniej 3 lata doświadczenia zawodowego w zakresie prowadzenia pełnych ksiąg rachunkowych, doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym będzie szczególnym atutem,
    • Bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu rachunkowości i podatków oraz umiejętność poruszania się w przepisach,
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
    • Umiejętność analitycznego myślenia i efektywnej organizacji swojej pracy pod presją czasu (ze strony klienta oraz terminów wymaganych prawem),
    • Profesjonalizm i komunikatywność w relacji z obsługiwanym klientem,
    • Dobra znajomość obsługi komputera – głównie pakietu MS Office, w tym szczególnie MS Excel; znajomość programu Symfonia FK mile widziana,
    • Umiejętność pracy w zespole – codzienna współpraca z asystentami księgowymi i głównymi księgowymi.

    OFERUJEMY:

    • Stabilne warunki zatrudnienia (forma umowy o pracę),
    • Możliwość rozwoju merytorycznego dzięki styczności z kompleksowym i zróżnicowanym zakresem obsługi księgowej i klientami reprezentującymi różne branże i rodzaje transakcji,
    • Szkolenia zewnętrzne z zakresu niezbędnego do obsługi powierzonych klientów,
    • Możliwość kontynuowania nauki języka niemieckiego i angielskiego na poziomie średniozaawansowanym/ zawansowanym,
    • Przyjazną atmosferę pracy w energicznym interdyscyplinarnym zespole księgowych, doradców podatkowych i biznesowych, oraz kulturę organizacji JP Weber sprzyjającą rozwojowi zawodowemu.

    Życiorys z listem motywacyjnym wraz z podaniem numeru referencyjnego oraz zamieszczoną klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji w celach bieżącej rekrutacji oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).” prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

    bottom