Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Senior Administration Specialist

Option One – Sales & Marketing ServicesO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie raportów,

  • Tworzenie prezentacji w Keynote,

  • Wsparcie Managera w bieżącej pracy,

  • Obsługa klienta zewnętrznego, lidera elektroniki użytkowej,

  • Kontrola terminowości i jakości powierzonych zadań,

  • Wspomaganie i ulepszanie procesów.

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (minimum poziom B2),

  • Bardzo dobra znajomość systemu operacyjnego iOS w tym aplikacji Keynote,

  • Doświadczenie w pracy przy projektach marketingowych, Minimum dwa lata doświadczenia na podobny stanowisku,

  • Kreatywność i umiejętność samodzielnej organizacji czasu pracy,

  • Sumienność i zaangażowanie w powierzone zadania.

  • Pracowitość i determinacja.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu umowy o pracę (okres próbny 3 msc.),

  • Atrakcyjne warunki finansowe (podstawa + premie),

  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej,

  • Pracę dla lidera rynku, możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy (ścieżka kariery),

  • Pracę w profesjonalnym i przyjaznym środowisku,

  • Narzędzia pracy telefon + notebook.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Option One – Sales & Marketing Services

Option One jest jedną z wiodących agencji Sales & Marketing Services w kraju.

Działamy od 1999 roku, współpracując przede wszystkim z dużymi korporacjami, oferującymi na polskim rynku silne marki produktów i usług.

Przewiń do profilu firmy