Logo Pracuj.pl

11 bit studios S.A.O firmie

  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

11 bit studios S.A.

Brzeska 2

Praga-Północ

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SAN

  • HyperV

  • VMware

  • Active Directory

  • DNS

  • DHCP

  • PowerShell

  • GPO

  • IIS

  • WSUS

  • Google Workspace

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie serwerami, klastrami i systemami operacyjnymi Microsoft.
  • Utrzymywanie infrastruktury SAN, Storage, HyperV, VMware.
  • Administracja / optymalizacja polityk bezpieczeństwa oraz ruchu sieciowego na urządzeniach brzegowych i zarządzalnych przełącznikach.
  • Zarządzanie infrastrukturą sieciową WAN / LAN.
  • Tworzenie skryptów bash / shell.
  • Optymalizacja isteniejących rozwiązań i stały rozwój infrastruktury IT.
  • Administracja usługami: AD, DNS, DHCP, PowerShell, GPO, IIS, WSUS, Monitoring.
  • Doświadczenie w administracji pakietem Google Workspace / G Suite.
  • Aktywne utrzymywanie zdefiniowanego w ogranizacji standardu Bezpieczeństwa IT.

Nasze wymagania

  • Masz min. 4 lata praktycznego i komercyjnego doświadczenia w administracji sieciowo-serwerowej.
  • Masz udokumentowane doświadczenie w zarządzaniu urządzeniami sieciowymi z ekosystemu: Fortinet / Juniper / Cisco.

Mile widziane

  • Zarządzanie środowiskiem hostingowym WWW.
  • Doświadczenie w administracji bazami danych MS SQL.
  • Administracja i rozwój w zakresie środowiska Jira.
  • Doświadczenie w administracji systemami kontroli dostępu / monitoringu / alarmu.
  • Udokumentowane ścieżki certyfikacyjne z obszarów: IT Security, Fortinet, Juniper, Cisco, Microsoft, VMware.

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

6

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne

Skład zespołu

  • administrator IT

To oferujemy

  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę multisport,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Budżet szkoleniowy,
  • Bonus roczny,
  • Lekcje języka angielskiego,
  • Możliwość skorzystania z prywatnej pomocy psychologicznej,
  • Wyjazdy na wydarzenia branżowe,
  • Nowoczesne biuro w okolicy Dworca Wileńskiego oraz Dworca Wschodniego.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • siłownia w biurze
  • preferencyjne pożyczki
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • napoje
  • strefa relaksu
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • pikniki rodzinne

Etapy rekrutacji

1

Selekcja CV

2

Rozmowa telefoniczna (15-20 minut)

3

Rozmowa rekrutacyjna (1h)

W 11 bit studios tworzymy i wydajemy gry video, możesz nas kojarzyć z This War of Mine i Frostpunk. Jeśli i Ty masz słabość do gier, potrafisz ujarzmiać PC-ty, interesujesz się hardware’em, a na widok poplątanych kabli dostajesz białej gorączki, to jest to praca dla Ciebie! Potrzebujemy kogoś kto zadba o naszą infrastrukturę i będzie pomagał w codziennych zadaniach IT.

Senior Administrator (IT), Brzeska 2, Praga-Północ, Warszawa