Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Senior Administrator sieci i systemów informatycznych

mPay S.A.

  • Częstochowa

    Częstochowa, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • administrowanie infrastrukturą serwerową i sieciową

  • konfiguracja środowisk zapewniających wysoką dostępność, wydajność i bezpieczeństwo

  • monitorowanie pracy i wydajności administrowanej infrastruktury, reagowanie na incydenty

  • prowadzenie dokumentacji technicznej

  • udział w projektowaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań

  • wsparcie zespołów programistów i testerów

  • tworzenie backupów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe na kierunku informatycznym

  • doświadczenia w pracy na stanowisku administratora systemów

  • praktycznej znajomości systemów z rodziny Windows Server

  • praktyczna znajomość rozwiązań wirtualizacji w oparciu o Hyper-V

  • znajomości zagadnień bezpieczeństwa serwerów, sieci, usług/aplikacji

  • znajomości zagadnień sieciowych (LAN, VPN, VLAN, TCP/IP, konfiguracji firewalli)

  • znajomość systemów do backupów

  • znajomość systemu monitorującego Zabbix

  • chęci podnoszenie swoich kwalifikacji

  • zaangażowanie, kreatywność, samodzielność

  • umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • praktyczna znajomości systemów Linux

  • znajomość rozwiązań SAN/NAS

  • znajomość administracji bazami danych MS SQL

  • znajomość urządzeń CISCO

  • znajomość CI/CA

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o wysokich standardach i niekorporacyjnej atmosferze pracy

  • zatrudnienie na umowę o pracę lub umowa B2B

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

  • niezbędne narzędzia pracy

  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Socjalnego

  • imprezy integracyjne

  • praca w zespole doświadczonych programistów i administratorów

  • szeroki wachlarz ciekawych i pełnych wyzwań projektów

  • możliwość doskonalenia swoich umiejętności oraz rozwoju zawodowego

  • elastyczne godziny pracy w biurze w Częstochowie

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

mPay S.A.

Jeśli nie chcesz pracować w korporacji, lubisz wyzwania, chcesz mieć wpływ na końcowy produkt, współpracować ze zgranym zespołem doświadczonych specjalistów to ta oferta jest dla Ciebie. W mPAY i GRUPA LEW będziesz mógł administrować systemami współpracującymi z aplikację mobilną, rozwiązaniami terminalowymi, operatorami sieci komórkowych, bankami dostarczać rozwiązania dla setek tysięcy użytkowników, pracować z systemami transakcyjnymi i najnowszymi technologiami, oraz rozwijać swoje umiejętności i pogłębiać wiedzę.

Przewiń do profilu firmy