Oferta pracy

co to?

Senior Administrator Sieci i Systemów

PCMI SP. Z O.O.O firmie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

PCMI SP. Z O.O.

aleja Jana Pawła II 39A

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Windows Server

  • PowerShell

  • Python

  • Batch

Mile widziane

  • MS SQL

  • Redis

  • Linux

  • Azure Network services

  • Docker

System operacyjny

O projekcie

PCMI Corporation (Policy Claim Management International) jest wiodącym dostawcą zintegrowanych rozwiązań programowych do zarządzania rozszerzoną gwarancją i administracji F&I.Tworzymy software dla firm ubezpieczeniowych zarówno w branży motoryzacyjnej jak i konsumenckiej. Pracujemy w zespołach scrumowych.

Twój zakres obowiązków

  • Administrowanie i zarządzanie środowiskiem Windows Server (2016/2019)

  • Administracja AD

  • Administracja sieciami lokalną, IAAS oraz PAAS (Azure)

  • Zarządzanie bezpieczeństwem IT (sieci, systemy, monitoring)

  • Zarządzanie i konfiguracja połączeń VPN

  • Tworzenie analiz i raportów dotyczących funkcjonowania infrastruktury informatycznej oraz wdrażanie nowych procedur architektury IT

Nasze wymagania

  • Co najmniej 5 lat doświadczenia jako Administrator (w obszarze sieci i systemów)

  • Znajomość konfiguracji środowiska Windows Server (AD, DNS, DHCP, FileServer, Hyper-V)

  • Dobra znajomość zagadnień sieciowych i protokołu TCP/ IP

  • Znajomość jednego z języków skryptowych (powershell/ batch/ python)

  • Znajomością zagadnień z zakresu bezpieczeństwa

  • Komunikatywna znajomość j. Angielskiego (min. B2)

  • Wiedza z zakresu baz danych MS SQL, Redis

  • Znajomość Linux

  • Znajomość Azure Network services lub chęć rozwijania się w tym kierunku

  • Znajomość Docker lub chęć rozwijania się w tym kierunku

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • scrum

Skład zespołu

  • fullstack developer
  • architekt
  • devOps
  • tester manualny
  • support
  • scrum master
  • UX designer
  • analityk biznesowy
  • analityk systemowy
  • administrator IT

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • active monitoring

  • dokumentacja

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • firma wspiera projekty open source

  • konferencje w Polsce

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Niekorporacyjną atmosferę

  • Dobrą komunikacje w teamie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

Corporation (Policy Claim Management International) jest wiodącym dostawcą zintegrowanych rozwiązań programowych do zarządzania rozszerzoną gwarancją i administracji F&I.

Pomagamy w ekspansji na nowe rynki , w rozwoju produktów. Jako Partner Technologiczny pomagamy naszym Klientom zdobywać nowe obszary rynku m.in. poprzez oferowanie narzędzi administracyjnych, narzędzi do zarządzania ryzykiem, reasekuracji i CRM. Naszą wizją jest kontynuacja naszych dążeń do tworzenia nowych strategii technologicznych dla TPA, producentów OEM i firm ubezpieczeniowych zarówno w branży motoryzacyjnej, jak i konsumenckiej. PCMI oferuje Klientom i Partnerom Strategicznym na całym świecie najlepsze w swojej klasie ulepszone rozwiązanie gwarancji rozszerzonych.

Przewiń do profilu firmy