Oferta pracy

Senior Administrator Systemowo-Sieciowy

IT LeasingTeamO firmie

18 00020 000 brutto / mies.
  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Starszy specjalista (Senior)
Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Senior Administrator Systemowo-SieciowyNumer ref.: 006209
Zakres obowiązków:
  • Współpraca z polskim oddziałem międzynarodowej firmy re-commerce, specjalizującej się w handlu luksusową odzieżą.
  • Pełnienie roli głównego, samodzielnego Administratora Sieciowo-Systemowego, odpowiedzialnego za infrastrukturę IT w łódzkim oddziale firmy.
  • Stworzenie, skonfigurowanie oraz utrzymywanie infrastruktury sieciowo-systemowej.
  • Współpraca z zagranicznym działem IT (development, infrastruktura).
  • Pełnienie roli I i II linii wsparcia (50-100 osób), stworzenie i administracja siecią (switche, access pointy, firewalle).
  • Zarządzanie Network-Attached-Storage, serwerami Linux (dodatkowo Command-Line), systemami Windows, VPN, Team Viewer.
  • Diagnostyka i łączenia sieciowe drukarek Inkjet, Laser i Label (Zebra).
  • Konfiguracja i utrzymanie laptopów oraz komputerów stacjonarnych.
  • Dodatkowo zarządzanie produktami MS Office 365, Google Workspace.
Oczekiwania:
  • Co najmniej 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Dobra znajomość technologii i zagadnień wymienionych w obowiązkach.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2+/C1, umożliwiająca współpracę z zagranicznym zespołem.
  • Gotowość do pracy stacjonarnej w Łodzi (w czasie pandemii biuro zachowuje reżim sanitarny).
  • Gotowość do startu ASAP, najpóźniej w kwietniu.
  • Gotowość do jednorazowego wyjazdu na wdrożenie do Niemiec (maksymalnie dwa tygodnie, na początku współpracy).
Oferta:
  • Długofalowa współpraca w oparciu o Umowę o pracę.
  • Wynagrodzenie w przedziale 18 000 - 20 000 PLN brutto miesięcznie.
  • Zatrudnienie bezpośrednio u klienta.
  • Możliwość negocjacji częściowej pracy zdalnej po okresie wdrożenia, bezpośrednio z managerem.
  • Sprawny proces rekrutacyjny online - dwa spotkania techniczne i organizacyjne (po angielsku).
  • Dogodne warunki pracy - nowoczesne biuro w Łodzi.

Prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim! :)
Praca stała

Ogłoszenie archiwalne