Oferta pracy

Senior Analityk systemowy

Nexio Management Sp. z o.o.

120140 netto (+ VAT) / godz.
  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Enterprise Architect

  • Jira

  • UML

  • BPMN

System operacyjny

O projekcie

Nowe projekty wdrożeniowo-migracyjne u naszych Klientów. Zespoły Scumowe.

Twój zakres obowiązków

  • Zbieranie i analiza wymagań systemowych, w tym konsultowanie dokumentacji wymagań

  • Opracowywanie koncepcji rozwiązania na podstawie pozyskanych wymagań za porozumieniem z dostawcami rozwiązań, właścicielami produktów/systemów lub z architektem IT

  • Budowa, mapowanie, tworzenie i reorganizacja procesów biznesowych

  • Uczestnictwo/wsparcie testów

Nasze wymagania

  • Min.5lat doświadczenia projektowego w roli Analityka systemowego lub zbliżonej

  • Doświadczenie w dużych, złożonych projektach (mile widziane projekty związane z migracją danych)

  • Min.dobra znajomość języka UML i BPMN

  • Umiejętność tworzenia między innymi przypadków użycia, user story, mockupów, modeli danych

  • Praktyczna wiedza z zakresu analizy danych oraz modelowania procesów biznesowych

  • Znajomość Enterprise Architect

  • Wykształcenie wyższe (najlepiej techniczne) – mile widziane

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • do 10

Tak pracujemy

  • u klienta
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na produkt
  • agile

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • architekt
  • tester manualny
  • project manager
  • analityk systemowy

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

To oferujemy

  • Pracę w ciekawej, dynamicznej firmie, realizującej duże i ambitne projekty

  • Elastyczne formy współpracy: kontrakt B2B lub umowa o pracę

  • Atrakcyjne warunki finansowe, stabilne warunki zatrudnienia, długoterminową współpracę oraz możliwości zmiany projektów

  • Benefity: Medicover (rozszerzony ze stomatologią), FitProfit

  • Finansowanie certyfikatów

  • Wparcie konsultantów pracujących u Klientów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa online z przedstawicielem HR

2

Rozmowa online z Klientem

Nexio Management to polska firma technologiczna z ponad 15-letnim doświadczeniem na rynku. Obecnie w naszych centrach kompetencyjnych zatrudniamy ponad 400 konsultantów, którzy świadczą usługi IT dla Klientów na całym świecie. Siedziba Nexio Management mieści się w Warszawie, a nasze przedstawicielstwa zlokalizowane są we Wrocławiu, Lublinie, Rumunii oraz Wielkiej Brytanii. Posiadamy również własne R&D Center, które jest miejscem powstawania innowacyjnych projektów m.in.: w obszarach Big Data, Cloud, CRM, Biling, czy AI.

W ramach naszego portfolio tworzymy szyte na miarę rozwiązania, utrzymujemy i rozwijamy nawet najbardziej wymagające systemy IT. Dostarczamy własne produkty oraz wspieramy zespoły naszych klientów w modelach scale up the team. Naszymi klientami są firmy z całego świata, szukające wsparcia najwyższej klasy ekspertów.

Przewiń do profilu firmy