Empik S.A.

Empik S.A.O firmie

  • Ważna 21 godzin
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Empik S.A.

Marszałkowska 104/122

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Android

  • RxJava

  • Kotlin

  • Retrofit

  • Room

Mile widziane

  • MVP

  • MVI

  • Firebase

  • ExoPlayer

  • Jenkins

System operacyjny

O projekcie

Usługa Empik Go to stały, nielimitowany dostęp do ulubionych książek w Twoim telefonie, czytniku lub tablecie.

Nasza aplikacja to zaawansowany player audiobooków i intuicyjny czytnik e-booków z dostępem do bazy 40 tyś. e-booków i 16 tyś. audiobooków/podcastów. Umożliwia korzystanie z usługi Empik Go w streamingu lub offline, na dwóch urządzeniach jednocześnie.

Aplikację na Androida piszemy wykorzystując Kotlin. Naszym celem jest stałe usprawnianie procesu wytwórczego według najlepszych praktyk w oparciu o doświadczenie członków zespołu.

Twój zakres obowiązków

  • Dbanie o jakość i rozwój aplikacji mobilnej Empik Go (ocena 4.6 w Google Play);

  • Tworzenie aplikacji, która docelowo ma być napisana w 100% w Kotlinie;

  • Współdecydowanie o użytych technologiach i dalszych kierunkach rozwoju;

  • Automatyzacja procesów wydawniczych, dbanie o analizę statyczną i testy;

  • Praca na komputerze PC lub MacBook.

Nasze wymagania

  • Masz min. 2 lata doświadczenia jako Android Developer;

  • Znasz Kotlina w stopniu umożliwiającym swobodne pisanie kodu;

  • Znasz biblioteki Retrofit, RxJava, Room, Koin (lub inną bibliotekę dependency injection);

  • Potrafisz pisać czytelny i solidny kod;

  • Masz doświadczenie w pracy w grupie, robiłaś/eś code-review, potrafisz współpracować z zespołem;

  • Wiesz co to Material Design i potrafisz implementować podstawowe komponenty z użyciem Design support;

  • Rozumiesz jak działa REST API i potrafisz z niego korzystać;

  • Nie boisz się wyzwań, jesteś osobą odpowiedzialną, otwartą na rozwój i dobrze zorganizowaną.

  • Doświadczenie w pisaniu aplikacji zgodnie z architekturą MVP lub MVI;

  • Doświadczenie w implementacji analityki z użyciem Firebase;

  • Znajomość ExoPlayer, Jenkins, Fastlane, Espresso, Android Auto, Android Wear, Android TV, Chromecast;

  • Masz już doświadczenie pracy w metodykach zwinnych;

  • Lubisz czytać ebooki i słuchasz audiobooków.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • scrum

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • wzorce projektowe

  • pair programming

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

Empik S.A.

Empik to przestrzeń, w której pasja napędza ludzi i innowacje. Tworzymy ją wspólnie, wykorzystując doświadczenia, wiedzę oraz wyjątkowe charaktery i zainteresowania każdego z nas. Dzięki temu jesteśmy w TOP3 największych marek omnichannel, oferując miliony produktów, które inspirują i nieustannie pobudzają ciekawość milionów Klientów.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje