Senior Android Developer

Rekrutacja zdalna

  • Rubież 46, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Praca zdalna
  • kontrakt B2B
  • starszy specjalista (Senior)

ITTI sp. z o.o.

Rubież 46

Poznań

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Kotlin

  • Android SDK

  • Mockito

  • Hamcrest

  • Dagger

  • Jetpack

  • Livedata

  • Guava

  • RxJava2

  • Git

System operacyjny

O projekcie

Praca przy tworzeniu aplikacji mobilnych dla autorskiego systemu magazynowo-produkcyjnego (tworzenie aplikacji na terminale i skanery magazynowe oraz tablety produkcyjne).

Twój zakres obowiązków

  • rozwój aplikacji mobilnych wsparcia procesów produkcyjnych i magazynowych (tworzenie aplikacji na terminale i skanery magazynowe oraz tablety produkcyjne)

  • wprowadzanie nowych technologii, praktyk i standardów tworzenia aplikacji mobilnych

  • utrzymanie bieżących wersji aplikacji, bug fixing oraz wsparcie klienta

  • aktywny udział w wydarzeniach Scrum

  • mentoring mniej doświadczonych programistów Android

Nasze wymagania

  • min. 3 lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji mobilnych Android

  • bardzo dobra znajomość Java, Kotlin i Android SDK

  • znajomość wzorców architektonicznych i dobrych praktyk tworzenia aplikacji mobilnych (MVVM)

  • umiejętność testowania aplikacji mobilnych na różnych poziomach (Mockito, Hamcrest)

  • doświadczenie w wykorzystaniu popularnych bibliotek: Dagger, Jetpack, Livedata, Guava, RxJava2

  • doświadczenie w wykorzystaniu REST API do integracji z systemami zewnętrznymi

  • doświadczenie w działaniach utrzymaniowych, analizie błędów, debuggingu

  • wysokiej jakości kod źródłowy, propagowaniw dobrych praktyk programistycznych, Clean Code, Code Review

  • znajomość Git

  • umiejętność dzielenia się wiedzą z innymi oraz chęć ciągłego rozwoju i aktualizowania swojej wiedzy

  • dobrej samoorganizacji pracy i proaktywności

  • doświadczenie w pracy w zespołach zwinnych (np. Scrum)

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji

Mile widziane

  • zainteresowanie tematyką UX/UI

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 8-14

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • mobile developer
  • architekt
  • tester manualny
  • product owner
  • scrum master
  • UX designer
  • analityk systemowy

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • DDD

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • możliwe formy zatrudnienia – umowa o pracę lub B2B

  • playroom (PlayStation, piłkarzyki)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji
1

analiza CV

2

rozmowa z Liderem

3

(opcja) DemoDay

4

feedback

Od ponad 20 lat wspieramy firmy i instytucje korzystające z nowoczesnych rozwiązań IT. Dbamy o to, żeby technologia faktycznie wspomagała działalność naszych klientów i dostarczała im realną wartość dodaną.

Chcesz być częścią naszego zespołu? Zapoznaj się z ofertą.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy