Oferta pracy

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

StepStone Services Sp. z o.o.

Domaniewska 50

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Kotlin

  • Java

  • RxJava lub Kotlin Coroutines

  • Dependency Injection

  • Clean Architecture

  • JUnit

  • Mockito

  • Architecture Components

  • Gradle

  • Flavours

Mile widziane

  • Espresso

  • Firebase

  • Bamboo CI

O projekcie

Pracujemy nad własnym produktem i ciągle go rozwijamy. Każdego miesiąca z naszych aplikacji korzysta pół miliona użytkowników na całym świecie. Mamy zespoły ~6 osobowe (Android, iOS, QA, UX). Projekt napisany w Kotlin (85%). Dbamy o jakość kodu. Robimy regularne code review.

Twój zakres obowiązków

  • Rozwijanie natywne aplikacji z grupy StepStone na platformę Android

  • Udział w kształtowaniu aplikacji mobilnych

  • Wykorzystywanie najlepszych praktyk w zakresie inżynierii oprogramowania oraz aktywne poszukiwanie nowych rozwiązań w celu ulepszenia platformy i procesów wewnętrznych

Nasze wymagania

  • Wykazujesz pasję do programowania i chcesz się ciągle rozwijać

  • Bardzo dobrze znasz Androida zarówno od strony użytkownika jak i programisty

  • Przynajmniej od 5 lat programujesz aplikacje na Androida

  • Dbasz o dobrą architekturę i nie boisz się wzorców projektowych

  • Chcesz być dumny z kodu, który tworzysz

  • Dobrze wiesz czym jest Material Design i umiesz go zastosować

  • Chętnie dzielisz się wiedzą z innymi

  • Potrafisz tłumaczyć techniczne zawiłości ,,osobom nietechnicznym’’

  • Swobodnie posługujesz się językiem angielskim

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • gry wideo w pracy

  • strefa relaksu

  • ubezpieczenie medyczne oraz stomatologiczne

  • Multibenefit - wybierasz to, co chcesz

  • szkolenia i międzynarodowe konferencje

  • Hackathony, Knowledge Sharing Hours

  • projekty dla Klienta wewnętrznego

  • cykliczne eventy i imprezy integracyjne

  • zajęcia języka angielskiego (z lektorem/native speakerem)

Znajdziesz u nas

  • Kotlin, Java

  • Android SDK 6.0+

  • Toothpick DI, RxJava 2, Architecture Components, Firebase

  • MVVM + MVP, Clean Architecture

  • JUnit, Mockito, Espresso, Robolectric

  • Tysiące testów jednostkowych i integracyjnych oraz testy wizualne i instrumentacyjne odpalane do każdego pull requesta

  • Statyczną analizę kodu

  • CI: Docker & Bamboo, Bitrise.io, Firebase Test Lab

  • Dystrybucja aplikacji wewnętrznym I zewnętrznym testerom przez Firebase App Distribution & Google Play Beta

Proces

  • SCRUM (2 tygodniowy cykl)

  • Code Reviews + Continous Integration

  • Release co 2 tygodnie

  • Zespoły ~6 osobowe (Android, iOS, QA, UX)

  • Co dwa tygodnie spotkania dla Android Developerów (prezentacje, omawianie wyzwań)

Software/Hardware (co zapewniamy)

  • Pakiet Atlassian - JIRA, Confluence, Bitbucket, Bamboo

  • Android Studio, Slack, Abstract

  • MacBook Pro 15" (i7, 16GB RAM, SSD) lub analogiczny laptop z Windows + 1-2 monitory

  • Ekosystem Microsoft: Teams/Outlook/Sharepoint

  • Ponad 50 urządzeń do testowania (Android i iOS)