Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Senior AP Accountant

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Starszy specjalista (Senior)

dla naszego klienta, producenta materiałów budowlanych, poszukujemy osoby na stanowisko Senior AP Accountant. Jeżeli masz doświadczenie w księgowości, biegle posługujesz się systemem SAP i komunikacja w języku angielskim nie sprawia Ci problemu - zapoznaj się z ogłoszeniem i aplikuj!

Senior AP AccountantNumer ref.: /66/11/2020/OL/58929

zadania

  • obsługa VIM (Vendor Invoice Management)
  • księgowanie faktur od dostawców (zakup towarów, zakup usług)
  • przygotowanie przelewów
  • księgowanie środków trwałych
  • udział w inwentaryzacji
  • rozliczenia pracownicze (gotówkowe oraz z kart służbowych)
  • kontrola rachunkowa, merytoryczna kosztów i archiwizowanie dokumentów
  • przygotowywanie zestawień i bieżąca współpraca przy audycie finansowym i podatkowym
  • pozostałe zadania zlecone przez przełożonego

oczekujemy

  • min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • zaawansowana znajomość SAP - warunek konieczny
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację (w mowie i na piśmie) - warunek konieczny
  • mile widziana znajomość Vendor Invoice Management oraz Concur
  • bardzo dobra znajomość zagadnień podatkowych w szczególności w zakresie podatku dochodowego od osób prawnych oraz VAT
  • bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości

oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę na czas określony (na 16-18 miesięcy z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony)
  • atrakcyjne wynagrodzenie i rozbudowany system benefitów
  • praca w międzynarodowym środowisku
  • nowoczesne narzędzia pracy - większość procesów jest zautomatyzowana
  • praca na systemach: SAP, Vendor Invoice Management oraz Concur
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne