Logo Pracuj.pl

Senior AP Accountant with German

DevireO firmie

10 000–11 000
brutto / mies.
  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa

Rekrutujemy dla

Dla jednego z rozwijających się Shared Service Center z siedzibą w Poznaniu, poszukujemy obecnie doświadczonego księgowego Accounts Payable z językiem niemieckim na stanowisko AP Senior Accountant with German.

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja i księgowanie faktur przychodzących z (PO) i bez (non-PO)
  • Obsługa korespondencji z dostawcami, przypomnienia o płatnościach, zapytania wewnętrzne
  • Ścisła współpraca z innymi działami: Zakupy, Logistyka i Controlling
  • Analiza i utrzymanie kont związanych z AP
  • Wsparcie we wdrażaniu zmian procesowych i systemowych oraz utrzymywanie dokumentacji procesowej
  • Przygotowywanie płatności
  • Wsparcie we wdrażaniu i przeprowadzaniu wewnętrznych kontroli finansowych i SOX
  • Przygotowanie dokumentacji dla audytorów
  • Wsparcie integracji kolejnych europejskich podmiotów prawnych

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe w obszarze finansów/rachunkowości
  • Minimum 3 lat doświadczenia w AP, najlepiej w środowisku wielu podmiotów prawnych
  • Doświadczenie w prazy z SAP FI/MM
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Dobra znajomość języka niemieckiego (min. B2)
  • Dobre umiejętności komunikacyjne

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Ciekawy pakiet benefitów - m.in. dofinansowanie do posiłków i lekcje językowe w biurze
  • Praca w modelu hybrydowym - 3 dni w biurze, 2 dni w domu

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru. Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Aktualne oferty pracodawcy
PL55551

Senior AP Accountant with German, Poznań