Logo Pracuj.pl

Senior Application Support Specialist

FUTURE MIND sp. z o.o.O firmie

10 000–15 000
netto (+ VAT) / mies.
  • Tychy
    Tychy, śląskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • codzienny monitoring aplikacji i środowisk systemowych,
  • monitorowanie, wykrywanie i informowanie o awariach technicznych,
  • diagnozowanie i przeprowadzanie procedur naprawczych,
  • wdrażanie aktualizacji, modyfikacja konfiguracji systemów, aplikacji i narzędzi supportowych, we współpracy z zespołem DevOps,
  • dokumentacja systemów wsparcia, procesów i procedur zespołu,
  • automatyzacja i ciągłe usprawnianie procesów monitoringu i naprawy usterek.

Nasze wymagania

  • minimum 4 lata doświadczenia w utrzymaniu systemów IT jako Level 2 lub Level 3
  • doświadczenia w pracy z systemami zarządzania alertami, incydentami i problemami (Jira Service Management, OpsGenie)
  • znajomość systemów monitoringu (Zabbix, Grafana, ELK, Sentry)
  • dostępności do pracy zmianowej w godzinach 6:30-14:30 i/lub 14:30-22:30 od poniedziałku do niedzieli, przy czym każda osoba w zespole wykonuje swoje zadania w wymiarze 40 godzin tygodniowo,
  • Samodzielność i dyscyplina w podejmowaniu alertów i incydentów
  • Umiejętność współpracy z deweloperami, wsparciem L1, DevOpsami
  • znajomości języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację (w mowie i piśmie).

Mile widziane

  • znajomości rozwiązań chmurowych (AWS, Azure, GoogleCloud, Firebase), oraz baz danych (MongoDB, PostgreSQL, inne)
  • znajomość środowisk uruchomieniowych: NodeJS, Python,
  • wykształcenie wyższe techniczne (lub w trakcie),
  • zainteresowanie metodyką Site Reliability Engineering.

To oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz osiąganych rezultatów rewaloryzowane raz do roku na podstawie zmian rynkowych, rozwoju zawodowego i aktualnej roli w zespole, oraz zdefiniowaną ścieżkę rozwoju,
  • istotny wpływ na realizowane projekty – dostajesz odpowiedzialne zadania, a to co robisz ma realną wartość dla firmy i klienta,
  • pracę dla znanych klientów z różnych branż i różnorodne zadania,
  • możliwość ciągłego rozwoju i stosowania nowych technologii,
  • finansowe wsparcie rozwoju zawodowego (dofinansowanie szkoleń etc.)
  • prywatną opiekę medyczną i dopłatę do abonamentu sportowego, oraz nauki j. angielskiego,
  • niezbędny sprzęt do pracy (mac/linux/windows do wyboru, w zależności od potrzeb)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • napoje
  • strefa relaksu

FUTURE MIND sp. z o.o.

Future Mind to doświadczony zespół specjalistów, w którym tworzymy szyte na miarę oprogramowanie dla naszych klientów, od koncepcji po wdrożenie. Korzystając z wieloletniego doświadczenia budujemy aplikacje mobilne, webowe, IoT, dla znanych polskich i światowych firm takich jak LPP (Sinsay, Reserved, Mohito), Jeronimo Martings (Hebe), Żabka (Żappka), SuperPharm, Generali, Virgin i wielu innych.

Senior Application Support Specialist, Tychy