Ta oferta pracy jest nieaktualna od 70 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Senior AR/AP/GL Accountant with German and/or English

  • Warszawa, Grójec, mazowieckie
  • Specjalista
  • 03.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Arche Consulting jest firmą tworzoną przez ludzi z pasją, łączących wiedzę i doświadczenie uzyskane dzięki kilkuletniej praktyce w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych dla różnorodnych pod kątem wielkości i kapitału firm. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie Firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc Kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.

    Dla nowo utworzonego Shared Service Center poszukujemy Księgowych AP, AR lub GL na stanowiska specjalistyczne oraz seniorskie.

    Dołączając do zespołu będziesz mieć możliwość tworzenia struktury od podstaw oraz brania udziału w migracji procesów. Poszukujemy osób samodzielnych, dynamicznych, nastawionych na rozwój zawodowy.

    Miejsce pracy: Grójec, Warszawa
    Nr ref.: APR/WP

    Obowiązki:

    • realizacja zadań związanych z pracą w obszarze AP, AR lub GL,
    • czynny udział związany z migracją oraz usprawnianiem procesów,
    • sporządzanie okresowych zestawień i raportów,
    • wsparcie w sporządzaniu sprawozdań finansowych,
    • udział w czynnościach związanych z zamknięciem miesiąca i roku,
    • współpraca z innymi działami firmy zlokalizowanymi w Polsce i za granicą.

    Wymagania:

    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom min. B2),
    • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (oferta Wrocław)
    • doświadczenie w obszarze księgowości w SSC (AP, AR lub GL),
    • doświadczenie w migracji procesów,
    • wykształcenie wyższe ekonomiczne (Rachunkowość, Finanse lub pokrewne),
    • mile widziana znajomość innych języków obcych,
    • doświadczenie w pracy z systemem SAP lub innym klasy ERP,
    • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office,
    • zdolność analitycznego myślenia,
    • umiejętności interpersonalne.

    Nasz Klient oferuje:

    • możliwość tworzenia struktur i procedur w nowopowstałym SSC,
    • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
    • pakiet świadczeń dodatkowych (ubezpieczenie, opieka medyczna, Multisport),
    • możliwość wykorzystywania języka angielskiego w codziennej pracy,
    • możliwość podniesienia kompetencji zawodowych w międzynarodowym środowisku,
    • rozwój zawodowy w obszarze księgowości.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    W aplikacji prosimy zawrzeć wybrane zgody:
    Zgodnie z art. 6 ust. 1 pkt. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r., wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w CV lub/i w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K z siedzibą w Katowicach (40-035) przy ul. Jagiellońska 6/8 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym procesie rekrutacyjnym.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K.
    Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K. potencjalnym pracodawcom w celu związanym z przedstawieniem im mojej kandydatury w ramach prowadzonych procesów rekrutacyjnych z udziałem mojej osoby.
    Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być odwołane w każdym czasie.
    Mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Mam prawo do uzyskania informacji o podmiotach, którym moje dane osobowe zostały udostępnione oraz o zakresie udostępnienia.
    Wpis KRAZ: 8162