Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Senior Architekt

Forbis Group Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja i realizacja projektów budowlanych i wykonawczych głównie wnętrz biurowych

  • Przygotowywanie koncepcji

  • Koordynacja prac zespołu projektowego, w tym projektantów branżowych

  • Przygotowywanie dokumentacji, uzgadnianie jej z administracją budynku i klientem

  • Współpraca z innymi działami na etapie umów, harmonogramów, kosztorysów i realizacji

Nasze wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w przygotowywaniu projektów wykonawczych wnętrz komercyjnych w tym biur, minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie: ukończone studia magisterskie na Wydziale Architektury

  • Biegłość w programach: AutoCAD, SketchUp, Office, mile widziany Revit

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. średnio zawansowanym

  • Samodzielność, kreatywność, komunikatywność

  • Mile widziane: doświadczenie w design&build i uprawnienia budowlane

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz niezbędne narzędzia pracy

  • Samodzielną pracę w kreatywnym zespole przy różnorodnych projektach

  • Pracę w zespołach interdyscyplinarnych i zdobycie doświadczenia w formule design&build

  • Zdobycie doświadczenia w nadzorze na budowie i wzbogacenie portfolio o realizacje prestiżowych projektów

  • Możliwość rozwoju oraz zdobywania nowej wiedzy w dynamicznie rozwijającej się Firmie

  • Szkolenia branżowe

  • Pakiet medyczny

Forbis Group istnieje na rynku nieruchomości komercyjnych od 2011 roku.

Obecnie jesteśmy jednym z czołowych krajowych dostawców kompleksowych usług fit-outowych powierzchni biurowych oraz komercyjnych, w tym dla branży HoReCa oraz retail.

Naszą siłą są ludzie - zespół młodych, kreatywnych projektantów, doświadczonych project managerów, sprawdzonych ekip budowlanych i zaufanych podwykonawców, którzy razem zapewniają wysoki profesjonalizm na każdym etapie realizacji projektu.

Świadczymy usługi projektowe, budowlano-instalacyjne oraz dostarczamy meble, przygotowując lokali naszych Klientów pod klucz. Zapewniamy wyposażenie najwyższej jakości, dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Przy każdej realizacji dokładamy wszelkich starań, aby powstałe wnętrze stało się idealną wizytówką ich działalności.

Przewiń do profilu firmy