Senior Art Director/Creative Group Head

IQ Marketing (Poland) Sp. z o.o.

Wiktorii Wiedeńskiej 17

Wilanów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie kreacji 360 stopni (na podstawie briefu kreatywnego) - od idei kreatywnej i insightu po egzekucję - ściśle współpracując z działem strategii i client service

  • Prezentowanie koncepcji kreatywnych u Klienta

  • Nadzór artystyczny i kreatywny nad materiałami i produkcjami, dbanie o wysoką jakość projektów (kreatywność, craft)

  • Zarządzanie dwuoosobym zespołem (art + copy)

Nasze wymagania

  • Posiadasz min. 3 lata doświadczenia na stanowisku Art Directora/Senior Art Directora,

  • Masz doświadczenie i/lub predyspozycje do zarządzania teamem (2 osoby), lubisz inspirować i „ciągnąć w górę”

  • Posiadasz portfolio prac pokazujących Cię jako osobę łączącą cechy konceptualisty, grafika i designera

  • Jesteś kreatywnym twórcą potrafiącym przedstawić swoje pomysły Klientowi

  • Orientujesz się w świecie reklamy, znasz zwycięzców najważniejszych tegorocznych branżowych nagród, śledzisz trendy w projektowaniu

  • Znasz perfekcyjnie pakiet Adobe CS 6

  • Odznaczasz się samodzielnością, odpowiedzialnością, budujesz dobre, pozytywne relacje

  • Posiadasz nastawienie na poszukiwanie rozwiązań, otwartą głowę i poczucie humoru 😉

  • Pracujesz w języku angielskim

To oferujemy

  • Pracę dla znanych, renomowanych marek, realizację ciekawych projektów oraz możliwość tworzenia niestandardowych rozwiązań z doświadczonym zespołem

  • Pracę samodzielną i pełną wyzwań oraz realny wpływ na prowadzone projekty

  • Pracę w stabilnej agencji reklamowej o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności

  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B

  • Pracę hybrydową (pn i pt zdalnie)

  • Dostęp do benefitów (m.in. prywatną opiekę medyczną, kartę multisport plus / fit profit)

  • Swobodną, przyjazną, niekorporacyjną atmosferę, brak dress codu

  • Dogodną lokalizację na Wilanowie, przyjazne biuro, parking dla pracowników

  • Doskonałą kawę w fajnym towarzystwie ludzi, którzy lubią ze sobą pracować :)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • świętowanie urodzin

  • dostęp do multisport plus

Jak wygląda proces rekrutacji w IQ Marketing

  • Podczas naszych rekrutacji dbamy o przyjemną, życzliwą atmosferę, jasną komunikację i sprawny przebieg procesu. Poniżej znajdziesz opis całego procesu oraz każdego etapu rekrutacji w naszej Agencji:

  • Etap 1 - Spotkajmy się: Po krótkiej wstępnej rozmowie (telefonicznej/online) staramy się organizować 1 spotkanie z managerem/ami zespołu. W czasie spotkania chcemy przede wszystkim poznać Ciebie - dlaczego chciałbyś do nas dołączyć, jak wygląda Twoje doświadczenie i kompetencje, co jest dla Ciebie ważne, jakie są Twoje potrzeby. Chcemy również, byś Ty mógł poznać nas - przyszłego szefa, zespół, specyfikę pracy, klientów - ponieważ zależy nam, by i Tobie i nam pracowało się potem jak najlepiej 😉 Czasami możemy poprosić o dodatkowe spotkanie lub zadanie.

  • Etap 2 - Nasza decyzja: Zawsze przekazujemy feedback (mailowo i/lub telefonicznie) o statusie rekrutacji, niezależnie od podjętej przez nas decyzji, ponieważ jesteś dla nas ważny i szanujemy Twój czas i zaangażowanie w proces.

  • Etap 3 - Podpisanie umowy: Jeśli nasza i Twoja decyzja będzie pozytywna, skontaktujemy się z Tobą, aby omówić szczegóły warunków zatrudnienia i podpiszemy umowę.

  • ​Etap 4 - Pre-onboarding: Zaczynamy naszą wspólną przygodę! 😊 Będziemy z Tobą w stałym kontakcie przed rozpoczęciem pracy, by przygotować Twoje stanowisko pracy i wszystko, czego bedziesz potrzebować, by Ci się wygodnie pracowało. Otrzymasz też przydatne informacje, które ułatwią Ci jak najlepsze wdrożenie się.

Sprawdź się w niezależnej agencji full service. Pracuj dla największych i cenionych klientów, takich jak m.in. Lego, Mastercard, Mondelez, Unilever, Pernod Ricard, Avon, Kompania Piwowarska. Zdobywaj doświadczenie i rozwijaj się przy inspirujących projektach i wyzwaniach, w atmosferze szacunku i wzajemnej sympatii, z ludźmi pełnymi pasji i pomysłów.

Przewiń do profilu firmy