Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Senior ASP.NET Core Developer

ARC Consulting Group sp. z o.o. sp.k.

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • .NET

  • C#

  • .NET Core

  • .NET Framework

  • HTML

  • CSS

  • SQL/T-SQL

  • AWS

  • JavaScript

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i rozwój aplikacji biznesowych dla naszych klientów

  • Przygotowywanie koncepcji wdrożeń rozwiązań w zakresie technologicznym i merytorycznym

  • Szacowanie pracochłonności i modyfikacja istniejących rozwiązań na bazie wymagań stawianych przez klientów

  • Implementacja, optymalizacja, testy i doradztwo w zakresie projektowanych rozwiązań IT

Nasze wymagania

  • Bardzo dobrze zna środowisko .NET Core, w szczególności ASP.NET Core MVC, WebAPI, Entity Framework Core

  • Bardzo dobrze zna technologię: Javascript (ReactJS), HTML, CSS (Bootstrap), web services (REST, SOAP)

  • Posiada umiejętność programowania w języku SQL/T-SQL i zna zagadnienia optymalizacji zapytań SQL

  • Posiada doświadczenie w projektowaniu rozwiązań w architekturze Microservices oraz wykorzystujących kontenery (Docker, Kubernetes)

  • Korzysta z narzędzi wspierających cykl życia oprogramowania (Azure DevOps, Jenkins, Jira)

  • Używa i dzieli się dobrymi praktykami w obszarze projektowania i wytwarzania oprogramowania (testy jednostkowe, testy automatyczne, „code review”).

  • Posiada zdolność analitycznego myślenia

  • Swobodnie komunikuje się w j. angielskim

Mile widziane

  • Doświadczenie w technologii Microsoft Azure / Google Cloud Platform / AWS

  • Doświadczenie w implementacji OpenID Connect, SAML, OAuth

  • Znajomość procesów biznesowych

To oferujemy

  • DOŚWIADCZENIE - możliwość pracy z nowoczesnymi technologiami i udziału w międzynarodowych projektach pod okiem doświadczonych project managerów

  • WYGODĘ - elastyczny czas pracy, w tym możliwość pracy zdalnej; elastyczne formy zatrudnienia (umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa kontraktorska)

  • BEZPIECZEŃSTWO - pakiet prywatnej opieki medycznej obejmujący ubezpieczenie w podróżach na całym świecie

  • AKTYWNOŚĆ - karta multisport

  • RADOŚĆ - spotkania integracyjne i coroczne wyjazdy firmowe, wspólne rozwijanie sportowych pasji

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • karta Multisport

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o projektach, które prowadzimy, zapraszamy na http://www.arc-consulting.pl/.

ARC Consulting to firma konsultingowa specjalizująca się w usługach z zakresu doradztwa biznesowego, informatycznego oraz zaawansowanych rozwiązań informatycznych.

Przewiń do profilu firmy