Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Senior ASP.NET Developer (fullstack)

Simplicity Recruitment

25 00030 000 netto (+ VAT) / mies.
  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta - amerykańskiej firmy, będącej producentem systemów billingowych oraz produktów dedykowanych branży finansowej poszukujemy kandydata na stanowisko Senior ASP.NET Developera (fullstack). Kandydat zatrudniony na tym stanowisku będzie bezpośrednio współpracował z zespołem zlokalizowanym w USA, a jego główne zadania będą obejmowały rozwój jednego z flagowych produktów firmy - aplikacji opartej o ASP.NET 4.8 Web Forms, napisanej w C#.

Technologie u pracodawcy

Wymagane

  • ASP.NET Web Forms

  • JavaScript

  • CSS

  • IIS

  • SOAP and RESTful Web Services

  • C#

  • SQL Server

  • T-SQL

  • ASP.NET MVC

  • jQuery

  • Windows Forms

  • Windows Services SVN

  • Jira

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie nowych modułów i funkcjonalności produktów software’owych, prace rozwojowe w już istniejących funkcjonalnościach, bug fixing,

  • współpraca z zespołem analityków biznesowych i testerów,

  • realizacja zadań zleconych w ramach sprintów.

Wymagania pracodawcy

  • bardzo dobra znajomość następujących technologii: ASP.NET Web Forms, JavaScript, CSS, IIS, SOAP and RESTful Web Services, C#, SQL Server/T-SQL,

  • język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w międzynarodowym zespole - min. B2.

Pracodawca oferuje

Klient oferuje długofalową współpracę w formule zdalnej w oparciu o wybraną przez kandydata formę zatrudnienia (B2B/UoP/UZ). Zakres wynagrodzenia przewidywany na tym stanowisku wynosi około 25 000 – 30 000 PLN netto + VAT/mc. Dla osób, które pozytywnie przejdą rozmowę i test techniczny stawka może być wyższa.