Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Senior Associate do Praktyki Korporacyjnej - Fuzji i Przejęć - M&A

MATCZUK WIECZOREK I WSPÓLNICY KANCELARIA ADWOKATÓW I RADCÓW PRAWNYCH SPÓŁKA JAWNA O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Kancelaria Matczuk Wieczorek i Wspólnicy Kancelaria Adwokatów i Radców Sp.J. z siedzibą w Warszawie specjalizuje się w świadczeniu pomocy prawnej na rzecz podmiotów rynku kapitałowego i finansowego a także w zakresie problematyki M&A, PE/VC  gdzie wspiera kompleksowo swoich Klientów.

Kancelaria Matczuk Wieczorek i Wspólnicy poszukuje kandydatki/kandydata do Działu Prawa Spółek Fuzji i Przejęć (M&A) na stanowisko samodzielnego prawnika.

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Minimum 5-letniego doświadczenia zdobytego w kancelarii prawnej;
  • Możliwości powierzenia części projektów do samodzielnego prowadzenia;
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego.
  • Odpowiedzialności za powierzone zadania, umiejętności planowania czasu pracy, a także koordynacji prac młodszych prawników.

Zakres zadań

  • Samodzielnie przygotowywanie dokumentacji korporacyjnej (umów spółek, umów wspólników, uchwał organów, planów połączeń, podziałów, przekształceń, zgromadzeń wspólników) oraz opinii prawnych z zakresu prawa handlowego;
  • Przygotowywanie dokumentacji i nadzorowanie aspektów prawnych przebiegu procesu emisji akcji, warrantów subskrypcyjnych i obligacji, w tym w reżimie oferty publicznej;
  • Udział w transakcjach sprzedaży udziałów i akcji, przedsiębiorstw i ich zorganizowanej części, w tym prowadzenie badań due diligence, przygotowywanie wraz z zespołem umów sprzedaży udziałów, umów wspólników, dokumentów zabezpieczeń, a także negocjowanie tego typu umów;
  • Doradztwo na rzecz funduszy typu private equity i VC oraz inwestorów takich funduszy;
  • Doradztwo na rzecz spółek oraz wspólników przy procesach związanych z podziałem, połączeniem oraz zmianą formy organizacyjnoprawnej spółki.

Co gwarantujemy?

  • Atrakcyjne warunki finansowe współpracy;
  • Elastyczne podejście do miejsca świadczenia usług ( możliwość pracy zdalnej)
  • Pakiety dotyczące opieki medycznej, karta multisport;
  • Atmosferę pracy sprzyjającą rozwojowi oraz samodzielności zawodowej;
  • Możliwość pracy przy wdrażaniu zróżnicowanych projektów;
  • Rozsądne godziny pracy;

Jak aplikować?

Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacyjnym prosimy o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem formularza kontaktowego. W formularzu prosimy zamieścić dane kontaktowe i CV.

Ogłoszenie archiwalne